LG 82UN85003LA czy KD85XH9096B

rylak

New member
Dzień dobry,
proszę o doradzenie który z przedstawionych modeli telewizorów wybrać LG 82UN85003LA czy KD85XH9096B

LG 82UN85003LA -> cena obecnie 6699 zł
KD85XH9096B -> cena obecnie 9999 zł

W skrócie : Telewizor do oglądania Piłki nożnej oraz do PS5, Netflix, Disney+ (jak wejdzie do PL oczywiście), Telewizja sat CANAL + dekoder 4k Budżet 6-10 tyś zł z kilkumiesięcznych obserwacji wynika że te dwa telewizory wydają się najbardziej rozsądne (wiadomo marzy mi się OLED ale cena zbyt wysoka przy 77 calach ) Szczegółowe kryteria poniżej

Z góry dziękuję za rady :)

Info :
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 5m,***
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? -> bokiem do telewizora
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG 49UK6400PLF
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? świetny obraz,***
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Dekoder CANAL+ 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? DEKODER CANAL + 4K, PS5, KINO DOMOWE lub SOUNDBAR
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8-10 h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport (głównie piłka nożna), filmy i seriale, zwykła tv z dekodera canal plus
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? PS5 30%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? zdecydowanie częściej wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 77-86
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? słaba czerń, problemy z dynamicznymi scenami
19. Preferencje co do marki ? Lg i Sony
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 6-10 tys zł
22. Czy telewizor weźmiesz na firmę? Nie
23. Czy ma mieć smart TV? Tak, używam np. netflix, hbo go w przyszłości disney +, amazon prime
 

ralotm

New member
NA Twoim miejscu bym kupił tanszy i po prostu odesłał jak nie spasuje. Wiem wiem duży rozmiar cięzko będzie odsyłać. Ja właśnie mialem un8500 i odesłałem i teraz czekam na xh90, ale Ty może trafisz na lepszy model.
 

rylak

New member
NA Twoim miejscu bym kupił tanszy i po prostu odesłał jak nie spasuje. Wiem wiem duży rozmiar cięzko będzie odsyłać. Ja właśnie mialem un8500 i odesłałem i teraz czekam na xh90, ale Ty może trafisz na lepszy model.




A czemu odesłałeś jeśli można spytać :) ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym do Twoich potrzeb 86Nano 913 z pełnym podświetleniem strefowym .
Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich z pełnym pakietem.
 
Do góry