LG 82UN85003LA czy co innego?

Kamil_r9

New member
Cześć wszystkim :)
Zamierzam kupić telewizor i jak na razie wybór padł na LG 82UN85003LA. W sklepie internetowym dostępny za 6 500 zł. Zastanawiam się jedynie czy kupować już teraz czy czekać na premierę nowych modeli? Telewizor chciałbym zakupić najpóźniej w czerwcu.

Czy są już jakieś przecieki cen nowych modeli? Nie ukrywam, że nie chciałbym schodzić z wielkości ekranu oraz nie chciałbym przekraczać 8 tys. zł.

Jeżeli ktoś miał styczność z LG 82UN85003LA i mógłby podpowiedzieć czy to dobry wybór lub doradzić coś podobnego w podobnej cenie to jestem otwarty na propozycję.
Jeżeli chodzi o TV to zależy mi na:
- Wielkość powyżej 80 cali (odległość TV od kanapy to 4,2m)
- Dolby ATMOS
- HDMI 2.1
- 100hz
- HDMI eARC

Telewizor będzie służył głównie wieczorami do oglądania filmów 4k z dysku, Netflix, HBO Go. Okazjonalnie PS5.
 

WSE

New member
Sam czegos szukam w romiarze 75+ i chyba nic lepszego w w tej cenie nie ma . Chociaż jestem ciekaw co tutaj ludzie napisza .
Jeszcze ciekawa opcja moze byc Xiaomi Mi TV Q1 75 ale tu oprogramowanie moze byc niewiadoma i znowu trzeba ryzykowac chociaz do tej pory moich strzałów na czuja z TV nie załuje :p
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Telewizor chciałbym zakupić najpóźniej w czerwcu. Czy są już jakieś przecieki cen nowych modeli?
Koreańscy producenci wypuszczają nowe modele swoich TV (na Europę) dopiero w maju/czerwcu/lipcu. Potem tanieją one sukcesywnie i w listopadzie jest sporo taniej. Ale nie wcześniej.
 

bbbbb29

New member
Cześć, ja też się zastanawiam nad tym LG i też pod uwagę biorę Xiaomi. Czy macie gdzieś może jakieś porównania albo testy LG? Albo może chociaż jakieś rożnice np w jasności przy HDR pomiędzy matrycami IPS a VA w LG UN85? One miały VA tylko w wersji 82 cale. Reszta miała chyba IPS.
 

sensei

New member
Telewizor bardzo fajny, ale zwróć uwagę gdzie kupujesz, bo LG bardzo restrykcyjnie podchodzi do paneli kupowanych poza autoryzowanymi punktami sprzedaży.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dlatego sprawdzoną specjalną ofertę dla niebieskich członków forum i to z pakietem.
 
Do góry