LG 65UH600V opinie?

kuperman

New member
Witam,

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego telewizora? Oglądałem go dzisiaj w MM i wygląda naprawdę nieźle - 4k, 100Hz, HDR, webOS, cena też całkiem przyzwoita jak na 65 cali, niestety nie mogę znaleźć żadnej recenzji, testu nawet w języku angielskim.
 

wingg

New member
W skrócie matryca 60Hz i ips, na "alledro" był za 5300 i ta cena raczej jest odpowiednia....

-->>
 

kuperman

New member
Jesteś pewien, że to matryca 60Hz? Bo sprzedawca twierdził że 100Hz - na avforums też znalazłem taką informację o tym modelu:

(100Hz native, edge led, no local dimming)
 

kuperman

New member
Znalazłem jeszcze taką informację:

LG UH60
The cheapest 4K TV from LG in 2016 will be UH600. It will be available in May in 49, 55 and 65-inch sizes.

IPS LCD (M+ panel)
4K resolution
100 Hz panel
USB recording (only in Europe)
20W speakers
WiFi (n standard)

Czyli jesteś pewien, że to matryca 60Hz? Jest jakaś szansa, żeby to sprawdzić np. w sklepie?
 

eclip

New member
Nie wiem jak 65, ale właśnie dostałem z wymiany 55uh668v. Miałem wcześniej 55la660s. Obraz w la był płynniejszy. W tym więcej szczegółów po mimo sygnału nie 4k. Menu webos 3 to inna bajka. Bawiłem się identycznym modelem w Saturnie zwykłym pilotem i słabo to wyglądało. Tu z magic jest super. Kolory uważam ze były lepiej ustawione w la. Chyba się na kalibrację pokuszę.

https://tablet.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113061383&p=1&anchorToGo=113061383#113061383

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry