LG 65UF860V vs Panasonic TX-65CX800E

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamówiony LG 65 UF950v. W sklepie nie było zapakowanego tylko z wystawy,ale sprowadzą nówkę sztukę z innego sklepu -ma być na czwartek...
 

piterek45

New member
w Saturnie są w wyprzedaży kosztują oba po 9700 i stoją obok siebie w Złotych Tarasach 950 i 860 można dokładnie porównać
a co do Sony z andkiem to on wcale nie widzi filmów na dysku HDD
Generalnie już po jakimś czasie użytkowania mogę powiedzieć że wybór był trafny telewizor służy mi teraz jako komputer do przeglądania internetu szybko ładuje strony wczytuje filmy na stronach ,świetnie działa serwis filmowy CDA (ponoć nie wszystkie tv go obsługują) , jako monitor ,i jako odtwarzacz np:you tube
Jedyny problem jaki zauważyłem po 2 miesiącach to to że 65" to jest stanowczo za mało minimum to 75" a optymalnie 79"
 
Ostatnia edycja:

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiony w Saturnie na Głębockiej w W-wie;9700 +850 gwarancja 5lat...
Byłem w Arkadii i chcieli mi sprzedać z wystawy (cyt.nowych już nie ma w centrali i nie będzie). Używany mnie nie interesował.
Pojechałem na Głębocką i da się...
 

vvaldi

New member
witam nie udało mi się kupić lg poniżej 10 000 poczekam jeszcze może euro agd zejdzie chociaż do 10500.Scorpio i jakie wrażenie
 

ibotto

Member
Poszukaj w menu "telewizor" (lub podobnie, mam inny model LG) aby zobaczyc ile był włączony. Po roku sobie policzysz ile srednio dziennie oglądałeś :)
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj miał dojechać do Saturn (dzwonili w środę). Dziś mają mi dostarczyć do domu....Do 16-tej.
 

porkbone

Member
Mało piszą o tym LG bo pewnie są zadowoleni ;) w necie jest raczej pozytywnie oceniany UF 950 , jak i UF 860 za obraz , funkcje i ich szybko działający smart tv..

Od kilku m-cy mam 55UF950v i naprawdę jestem zadowolony , oczywiście można się przyczepić do
kilku funkcji , ale taka uroda . Zanim HDR się przyjmie ( o ile ) , pewnie ten UF pójdzie na żyletki
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Myślę tak samo o HDR :smile: , ale producenci muszą czymś mieszać w głowach i portfelach :wink: Najważniejsze że jesteś zadowolony z tego LG-ka.
 

barburian

New member
Bez reklam
Pytanie o czerń kontrast i skalowanie

Witajcie, mam jeszcze pytanie jak sobie radzi LG 65UF860V jesli chodzi o czerń i kontrast ?
Może macie jakieś fotki lub dema ?
I jak sobie radzi ten TV ze skalowaniem materiału FHD do 4K ?
Czy bez problemu skaluje sygnał np.. z N-ki po HDMI ?
 

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj dojechał,nówka sztuka nie śmigana.
Pierwsze wrażenie in plus(banan jest). Filmy z enki spoko,z dysku super szybko płynnie,3D-bajka,robi wrażenie(na tej funkcji mi zależało-ja tak mam i to lubię).
Narazie wad nie dostrzegam ,jak coś napiszę ...Muszę troszkę poogladać, potestować...
 

barburian

New member
Bez reklam
Chcę kupić w tym roku nowy TV 65 cali, i naprawdę nie wiem co kupić
Czytam fora Polskie i zagraniczne i autentycznie można zgłupieć jak w Polsce chwalą dany TV to w Anglii czy Francji negatywne opinie i odwrotnie .....
Moje wymagania są takie :
-65 cali
-Czerń i kontrast rewelacyjna
-Brak DSE, Cloudingu ,Bandingu efektu halo itd... czyli matryca bez zakłuceń
-Odbiornik bez wad związanych z wypalaniem pixeli, długa żywotność matrycy.
-Zależy mi tylko na krystalicznie czystym obrazie
-Strefowe wygaszanie
-Tylne podświetlanie
-Nie będę korzystał z USB
- Do TV będzie podpięty komputer po HDMI i N-ka
- Rodzina ogląda TV w dzień czasem, Ja głownie w nocy i oglądając w nocy co
mnie irytuje to to że te w ciemnych czy czarnych scenach obecny TV świeci na szaro
a to topowy model Toshiby za którego dałem ponad 8 tys .
Może trzeba poczekać na testy DX900 i XD93 lub TCL S9090 czy nowej serii LG UH9500
Co poradzicie ?....
 

barburian

New member
Bez reklam
Gdyby kosztował do 20.000 to może bym się skusił ,ale nie przekonuje mnie
technologia do końca, czy wyeliminowano z OLED-a problem z niebieskimi pixealami .... i żywotnością matrycy ?
 

RAF1977

Banned
Weszły nowe modele i z nich interesuje mnie 86" uh coś tam.
Tylko, że stanowczo za drogi dla mnie.
Więc zakupiłem 79uf860v, widzę że opinie dobre, to tylko czekać na dostawę.
 
Do góry