Lg 60lb650v - prosze o opinie

VoytaS.tk

New member
Witam,
nie moge na forum zbyt wiele znalesc na temat 60LB650V w moim odczuciu jednym z fajniejszych tv w rosadnej cenie przy tej wielkosci. Zastanawialem sie nad sharpem 60LE652 ale po informacji ze ma natywnie 50 Hz odrazu go odrzuciłem. Czy ktos z forumowiczow posiada ten model podpiety do PC/Konsoli i powie jak sie spisuje w grach (chodzi o input lag) oraz czy nie ma jakis problemow. Wszscy polecaja sharpy ktore obecnie mozna kupic spokojnie po 4k za 60 cali a ten lg jest pare zlotych drozszy ale czy lepszy? Prosze was o informacje bo nie wiem na ktory sie zdecydowac.
 

firekage

New member
Bez reklam
Lb powinien mieć natywnie 100Hz...powinien, ale LG oficjalnie nie podaje takiej informacji, a współczynnik MCI. Ten model nie ma wygaszania lokalnego, modele 67x i w górę posiadają***tą***funkcję. BTW - matryca IPS, słaba czerń, kontrast.
 

przemek4net

New member
co Ci po hercach jak wlosy stracisz?
brak tvn playera
wieszajaca sie przegladarka ("brak pamieci") jak odtwarzasz filmy np z CDA (czasem ogladniesz caly film a czasem co 10 min zwiecha - zwiechy sa czesto!)
flaki z olejem menu
praktycznie nie da sie korzystac jednoczesnie z tunera sat wbudowanego i tv naziemnej (brak mozliwosci laczenia programow naz i sat w jednej liscie a przelaczanie pomiedzy tunerami to jest upierdliwa zabawa/nie 2 nacisniecia pilotem/
to co ze smarta chodzi ok to YT i IPLA
jakosc zlozenia (mam 42lb650v) taka jakby pijane chinskie dziecko w nocy po ciemku to skladalo (to nie kluczowe ale czujesz ze produkt jezeli chodzi o software i jakosc zlozenia to klasa tabletow z biedronki do 200pln)
Pozdrawiam,
Przemek
 
Do góry