Lg 55uf850v

Seizo

Active member
Bez reklam
Co sądzicie o tym modelu. Miał ktoś z nim do czynienia, a może ktoś go użytkuje? Z uwagi że to TV3D wnioskuję że jest na matrycy 100Hz a mało tego w sieci znalazłem informację że modele 60" i 65" to panele 200 Hz (poniżej 0:40). Prawda, nieprawda? Może się ktoś wypowiedzieć w tym temacie.
https://www.youtube.com/watch?v=bN_IPTdf-L8
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
To już Twoja ocena ;) w klasie ; średniej ; jak to ocenili na pewno nie jest w ; ogonie; klasyfikacji . Jest więcej testów w necie o tym LG-ku i nie jest tak źle , oczywiście trzeba pamiętać że to matryca IPS .
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tylko że w tych testach, które przejrzałem nie ma np. ani słowa o częstotliwości odświeżania matrycy. W ręcz przeciwnie w materiale który mi przesłałeś autor recenzji porównuje go do Samsunga JU6400. Czyli domniemam że ten model LG plasuje się na równi z tegoroczną 6 serią TV UHD Samsunga.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Piszą że modele 49i 55'' są na matrycach 60Hz , a 60 i 65'' są na matrycach 120 Hz . Jeżeli dobrze pamiętam to na ; sąsiednim ; forum jest test tego modelu. Osobiście widziałem Samsunga i LG na ; żywo ; i dla mnie wybór był by prosty :smile:
 

dejwis218

New member
Witam ma ktoś ten tv u siebie ?
Jak się sprawuje jaka jakoś obrazu kolory płyność ruchu itp. ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry