LG 55UB850V Problem z włączeniem

Scr71

New member
Witam od tygodnia posiadam właśnie ten TV. Do wczoraj wszystko było ok. Gdy chce włączyć telewizor czerwona lampka tylko mruga i od czasu do czasu pojawia się ekran startowy na sekundę. Czy wie ktoś co może być nie tak ? czy jedyne co mi zostaję to odesłać tv do sklepu na gwarancje ?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Witam od tygodnia posiadam właśnie ten TV. Do wczoraj wszystko było ok. Gdy chce włączyć telewizor czerwona lampka tylko mruga i od czasu do czasu pojawia się ekran startowy na sekundę. Czy wie ktoś co może być nie tak ? czy jedyne co mi zostaję to odesłać tv do sklepu na gwarancje ?
Lepiej jak odeślesz go sprzedawcy jako towar niezgodny z umową. Będziesz miał więcej przysługujących Ci praw i dodatkowo wyślesz mu go na jego koszt. Jak weźmiesz ekipę do demontażu TV ze ściany i pakowania, to też sprzedawca będzie Ci musiał za nich zwrócić.
 

crafty

New member
a za wyjątkiem tego że się spiepszył po tygodniu to jaką masz opinie na temat tego telewizora? Bo się zastanawiam nad kupnem takowego... :)
 

aleks13

New member
Hej
Ja posiadam ten tv 7 dni i zastanawiam się na wymianą ze względu na banding(pasy ciemne na jasnym tle przy ruchu)/cloundin(jasne plamy-bardzo mały prawie niewidoczny w moim ) ale podobno to norma i nie wiem czy pakować tv i jechać wybierać inny(czy znajdę lepszy ).Więc przed kupnem sprawdź ( mnie zapakowany dali i powiedzieli ma Pan 30 dni na sprawdzenie) czy jest ok bo sporo pakowania żeby zamienić :). Jeżeli oglądasz sporo kanałów SD to skalowanie jest bardzo słabe ,jeżeli hd to jest spoko.Jak jeszcze jakieś pytania pytaj :)
 
Do góry