lg 55lf652v nie dziala youtube i miracast

dam9an

New member
Witam forumowiczów.
Szukałem lecz tematu nie znalazłem więc zakładam nowy.
Mam problem z youtube na tv LG 55lf652v. Mianowicie po odpaleniu aplikacji nie mogę nic obejrzec. Treści się wyświetlają z tym, że zamiast podglądu z filmu mam duży znak Play. Jakby brakowało jakiegoś Playera. Oczywiście treści mogę wyszukiwać Ale po kliknięciu na wybrany film pokazuje się 0.0 czasu i nic się nie odtwarza. Działa znatomiast youtube przez przeglądarkę w tv ale trochę ładuje i trzeba zamykać reklamy co jest bardzo uciążliwe. Telefon nie wyszukuje też tv przez miracast natomiast ze starszym tv LG nie ma takich problemów. Oprogramowanie zaktualizowane.
Ktoś wie co może być przyczyną takich kłopotów?
 

dam9an

New member
Tak resetowalem. Z tym, ze pomogło podłączenie Internetu z innego zrodla. Udostepnilem Internet z telefonu przez wifi Direct i Youtube załadować filmy. Teraz już działa normalnie nawet na Wi-Fi więc nie wiem w czym był problem. Natomiaast dalej nie wyszukuje mi telewizora w opcji miracast. Z tym, że z galerii tel. mogę wyświetlać normalnie zdjęcia na telewizorze i z tym nie ma problemu. A miracast nie dziala
 

lyczko

New member
a jaką masz wersję softu? u mnie tez nie działa miracast (wcześniej działał).
U mnie jak próbuję się połączyć z tv to wyskakuje dolny pasek z zapytaniem czy zaakceptować połączenie lecz jest tylko opcja odrzuć:/

soft 04.01.00
 

chasm

New member
a jaką masz wersję softu? u mnie tez nie działa miracast (wcześniej działał).
U mnie jak próbuję się połączyć z tv to wyskakuje dolny pasek z zapytaniem czy zaakceptować połączenie lecz jest tylko opcja odrzuć:/

soft 04.01.00

No i jak się nie odrzuci to po chwili się łączy ... przynajmniej u mnie.
 
Do góry