LG 55LF652V - czy nadaje się do grania?

Panbezt

New member
Witam, to mój pierwszy post na forum. Jako laik w kwestii telewizorów poszukiwałem dzisiaj informacji na temat telewizora od 48" do 50". Znalazłem kilka ciekawych modeli, ale w podobnej cenie dostępny jest model, który umieściłem w temacie, czyli LG 55LF652V. Jestem na niego praktycznie zdecydowany, tylko pojawia się kwestia, która nie daje mi spokoju - jak z obrazem w trakcie grania na konsoli? Ciężko znaleźć jakieś informacje na ten temat. Jak z input lagiem, smużeniem i rozmyciem? Gram zarówno na ps3 jak i ps4. Jakieś subiektywne odczucia i doświadczenia? Zaznaczam, ze nie oczekuję wiele, po prostu płynnej rozgrywki i odpowiednio szybkiego przelożenia moich działań z pada na ekran.
Pozdrawiam
 

kostek111

New member
Witam
Od czasu do czasu pogram na konsoli Xbox i nie zauważyłem jakiś negatywnych objawów, po zmianie parametrów wejścia Na konsole do gier . Jedynie po zmianie trybu ustawień obrazu na gra musiałem zmniejszyć ostrość obrazu.

G3 6.0 Tapatalk
 

Lobit

Member
Hej. Kupiłem ten TV pare dni temu i ci powiem ze gra się świetnie nawet w 3d ale do gry typu need for speed się nie nadaje, zasuwasz 200km/h w grze to grafika nie wyrabia i obraz się przycina. Do innych typów gier np call of duty super, pozdro :)
 

kostek111

New member
Właśnie sprawdziłem nic takiego się nie dzieje , wogule co ma telewizor wspólnego z płynnością wyświetlanej gry ?.

G3 6.0 Tapatalk
 

Lobit

Member
Nie wiem czemu u mnie tak się dzieje, ale tak jest ze się tnie obraz przy tej grze, może coś w tv mam nie ustawione tak jak powinno być - nie wiem. Dodam że mam go od paru dni i nic w ustawieniach obrazu nie przestawiałem.
 
Do góry