LG 55LA970V ultraHD

Karpaj

New member
Bez reklam
Jest ok. Ale jak chcesz kupić 4k, to poczekaj 2miesiące - obecne jeszcze bardziej stanieją, a nowe będą mieć na 100% HDMI 2.0 i pewnie lepsze wsparcie dla swej rozdzielczości.
 

rosssolaf

New member
Widziałem go kiedyś w sklepie na wystawie. Jakiś facet był zainteresowany i sprzedawca wypowiadał sie ciepło na jego temat. Stanąłem i posłuchałem no i w tym co mówił było sporo prawdy. Porównywał je z modelami obok i wypadł zachęcająco. Ogólnie na plus jakość obrazu. Wielkość robi wrażenie. 55 cali - podobno pierwszy na swiecie ultra hd tej wielkości. Czysty szczegółowy obraz. Ogólnie nie było się do czego przyczepić. Podobno da sie sterowac gestami.
 

saddam0

New member
Witam.
używam takiego od kilku tygodni. Polecam. Obraz żyleta, kontrast bardzo dobry, dużo możliwośći ustawień obrazu. Ma kilka wad. m in. wsparcie głosowe tylko w języku angielskim (dla mnie bez sensu) - chyba że są a ja nie znalazłem możliwości przestawienia. Przydało by się oczywiście HDMI 2.0 ale tak jak jest działa wyśmienicie. Należy dokupić sobie jeszcze zwykły pilot bo ten z kompletu jest strasznie upierdliwy jeśli chodzi o przerzucanie kanałów itd, bardzo dobrze sprawuje się jeśli ktoś korzysta z internetu ale fabryka powinna dawać w komplecie dwa piloty.

Nic tylko do oglądania zakupić popcorn :popcorn:
Pozdrawiam
 
Do góry