LG 55LA965V czy LG 55LA740S

kris115

New member
Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami, obecnie są w dość ciekawych cenach 4k za 6999zł z telefonem Nexus 5 a 740 kosztuje 4400zł. Wliczając cenę telefonu różnica pomiędzy nimi wynosi 1500zł. Byłem zdecydowany na niższy model i mam już go wstępnie zamówionego ale to 4k kusi mnie niezbyt wygórowana ceną jak za w miarę nową technologie. Sprzedawca twierdził że jakość obrazu będzie zdecydowanie lepsza w modelu LA965, ma szybszy procesor, lepiej radzi sobie z obróbką i 3d jest bardziej szczegółowe. Czy faktycznie tak jest?
 

kris115

New member
z wykorzystaniem 4k będzie ciężko, zastanawia mnie jedynie kwestia czy TV przy sygnale HD faktycznie będzie miał lepszy obraz. W sklepie nie mieli 2 tych modeli żeby porównać a promocja na 4k jest tylko do dziś wiec za wile czasu na podjecie decyzji nie zostało
 

qbek78

New member
Bez reklam
Kolego gdzie tak dają z Nexusem tego TV?
Edit. Ok już widzę, szkoda że nie widziałem wcześniej miałbym czas żeby się zastanowić. Cały czas mnie tylko trochę ten IPS w Lg odstrasza.
 
Ostatnia edycja:

kris115

New member
Jeszcze do wczoraj miałem samsunga 55'' seria 7 i pomyślałem że czas na zmianę. Sąsiad zakupił LG i tak jakoś mi się spodobał.
 

qbek78

New member
Bez reklam
Miałeś okazję się mu trochę przyjrzeć co do obrazu, czerni itd? Ciężko cokolwiek znaleźć o tym modelu.
 

qbek78

New member
Bez reklam
Szkoda trochę, że podświetlenie krawędziowe ale zobaczę dziś na miejscu w saturnie jak to się prezentuje.
 

qbek78

New member
Bez reklam
Jest wyższa i nie ma go w promocji. Patrząc na tę serię promocji zgrana para to co chwila lg coś rzuca nowego. G2, wcześniej jakiś pad jeszcze wcześniej był chyba xbox360.

Wieczorna edycja.
Jak tam Kolego zakupiłeś? Ja byłem w saturnie ale ostatnia sztuka niedługo przed moją wizytą się sprzedała, jeszcze po niej wolne miejsce na półce zostało. Rzuciłem okiem na wyższy model la970v obraz wyglądał bardzo dobrze ale większych szczegółów nie wyłapię w warunkach sklepowych. 3d świetne ale i tak najlepsze wrażenie wywarł na mnie stojący niedaleko panasonic 55wt60 :)
 
Ostatnia edycja:

kris115

New member
Nie zdążyłem pojechać do sklepu a promocja się już zakończyła wiec zapewne zakupie tego LG740. Do jutra mam rezerwacje na niego w Euro za 4399 . No chyba że wynajdę coś ciekawszego :)
 
Do góry