LG 55EG910V Oled vs LG 65UH6507

sereknr1

New member
Witajcie forumowicze przymierzam się do zakupu tv, szukałem po necie różnic/porad dotyczących OLED Full HD, a LED 4K w cenie maks 6000 zł. jednakże nic konkretnego nie znalazłem. Przychylam się bardziej ku Full HD niż 4K z uwagi na fakt, iż telewizja z tego co wiem nie jest odbierana w 4K tylko w Full HD. Jestem bardziej zwolennikiem tego co leci w programie na daną chwilę niż wypożyczaniu czy ściąganiu z neta. Interesują mnie poniższe modele:
- LG 55EG910V Oled lub LG 65UH6507
Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje to poprosił bym o wrzucenie.
Czy warto stawiać na wysokie PMI?
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witajcie forumowicze przymierzam się do zakupu tv, szukałem po necie różnic/porad dotyczących OLED Full HD, a LED 4K w cenie maks 6000 zł. jednakże nic konkretnego nie znalazłem. Przychylam się bardziej ku Full HD niż 4K z uwagi na fakt, iż telewizja z tego co wiem nie jest odbierana w 4K tylko w Full HD. Jestem bardziej zwolennikiem tego co leci w programie na daną chwilę niż wypożyczaniu czy ściąganiu z neta. Interesują mnie poniższe modele:
- LG 55EG910V Oled lub LG 65UH6507
Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje to poprosił bym o wrzucenie.
Czy warto stawiać na wysokie PMI?


Witaj, jeśli oglądasz tylko telewizje z satelity czy naziemną to z tych 2-ch bym brał OLED-a
Napisz jeszcze z jakiej odległości oglądasz ?
 

Maverick7909

New member
To weź na raty 75H6400 Samsunga FHD
lub 75W855 Sonego
Przy 6 metrach odległości to i 65 cali będzie zbyt mały .

Wpisz sobie w google - "kalkulator odległości od TV" i zobacz ile cali dedykowane
do jakiej odległosci
Ten cały kalkulator odległości to ustal tak samo jakiś człowiek według mnie jest trochę nacągany. Ale z 6 metrów faktycznie 55 może być za mało
 

Maverick7909

New member
Kiedyś oglądałeś 21 cali z kilku metrów i cieszyles się że masz telewizor a teraz niektórzy kupują 65 cali i później taki de.. Siedzi 2 metry przed ekranem i wypala mu łeb i szuka wzrokiem po ekranie żeby coś zobaczyć ale ma 65 ma.:-o
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To kalkulator który możesz sobie zrobić sam.
Weź szpilkę, zrób dziurę a ścianie wielkości piksela obróć się na pięcie kilka razy i sprawdź z jakiej odległości widzisz wyraźnie ślad .
Moje odległości się pokrywają z tabelą.
 
Do góry