LG 55EA9800 - Pokaż mi pieniądze ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 55EA9800 - Pokaż mi pieniądze ...


To było nieuniknione, LG jutro zaprezentuje we Frankfurcie w obniżonej cenie zakrzywiony OLED TV ...
Nowa cena 8999 € będzie obowiązywała na wybranych rynkach. Oba koreańskie przedsiębiorstwa przyczynią się do rozwoju OLED TV.

LG Electronics (LG) poinformowała o dostępności swojego zakrzywionego OLED TV (55EA9800) w Niemczech, stając się pierwszym producentem TV Oled dla europejskich klientów. Zakrzywione OLED TV będą sprzedawane w wybranych sklepach na terenie
Niemiec.Na innych rynkach europejskich dostępne będą w czwartym kwartale.


DisplaySearch szacuje, że 30 procent światowego rynku OLED TV będzie już w 2017 roku. Firma badawcza twierdzi że popyt na telewizory OLED wzrośnie do ponad siedmiu milionów jednostek w 2016 roku.


Zakrzywiony ekran i technologia WRGB firmy LG OLED zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz realistyczne wrażenia wizualne. Triumf projektu został wyróżniony prestiżową nagrodę Red Dot. TV L to pierwszy telewizor OLED na świecie, który otrzymał certyfikat THX.

fullhd
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Oled oled ... i co z tego ? Kazdy świadomy jest tego , że na chwilę obecną zakup takiego tv nie ma najmniejszego sensu (główny aspekt- cena ).

Tyle hajsu za tak marną przekątną + plus ten niedopracowany panel o_O łeee

Zaistniał na rynku bo w końcu siłą rzeczy pasowało aby się pojawił ogólnie dostępny po tylu zapowiedziach itp.
Czy warto go kupić mając te 9 tys.E ? - uważam że nie opyla się ani trochę ,na rynku jest kilka tv prawie o połowę tańszych z porównywalną jakością .
Oledy warte tej kasy ukażą się dopiero za kilka lat .
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Oled oled ... i co z tego ? Kazdy świadomy jest tego , że na chwilę obecną zakup takiego tv nie ma najmniejszego sensu (główny aspekt- cena ).

Tyle hajsu za tak marną przekątną + plus ten niedopracowany panel o_O łeee

Zaistniał na rynku bo w końcu siłą rzeczy pasowało aby się pojawił ogólnie dostępny po tylu zapowiedziach itp.
Czy warto go kupić mając te 9 tys.E ? - uważam że nie opyla się ani trochę ,na rynku jest kilka tv prawie o połowę tańszych z porównywalną jakością .
Oledy warte tej kasy ukażą się dopiero za kilka lat .

Witam,
nie zapominaj, ze są na świecie ludzie którzy maja tyle kasy, że dla nich zakup za 9tysi yuro to jak dla Nas zakup gazety .
Chwała im za to bo to Oni przecierają rynek i są swoimi zakupami w stanie obniżyć cenę.
Pozdr.
 

pantomima

Banned
Masz racje ale mi nie do końca o to chodziło - miałem na myśli to ,że to 1wszy Oled , jest niedopracowany , nie wart tych pieniędzy .
Pzdr
 

Krzysiek1024

New member
Pierwszy w Europie OLED i niedopracowany? Przecież to przejdzie do historii. LG nie mogło sobie pozwolić na chałę. Jak ktoś będzie gadał o OLEDach to zawsze wzpomni LG. Może to niemka? Po pierwsze, nic nie mówi, a pod drugie przecież OLEDY wyszły w Niemczech na rynku.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Może to i fajne w ciemnym pomieszczeniu (bo faktycznie w MM różnic nie widać) ale wolałbym dać w tym samym sklepie 8700 zł za 55" 4k...
 

locutus23

New member
Dziś przy okazji byłem jeszcze raz w media faktycznie to światło w tym sklepie jest jakieś do kitu,ekrany 4k robią lepsze wrażenie.
 
Do góry