LG 55B7V - Brak aplikacji TVP VOD - dlaczego?

Kocurrozo

New member
Chodzi o Samsunga ale nie wiem jaki model. Moja szwagierka ostatnio się skarżyła że przestał działać TVP VOD ale nie mogę się z nią dogadać jaki ma model. Jak sprawdzę osobiście to podam. Jak znam życie to wsparcie dla Tizena się skończyło.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak napisałem webos w LG C1 ma TVP VOD, Być może wsparcie webosa dla TVP VOD w starszym LGB7V się skończyło. Tak bywa ze starszymi modelami wszystkich producentów. Starsze modele Samsunga nie mają już nawet You Tuba (!).
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałem webos w LG C1 ma TVP VOD, Być może wsparcie webosa dla TVP VOD w starszym LGB7V się skończyło. Tak bywa ze starszymi modelami wszystkich producentów.
Oj Panie. Aleś pojechał. Androida to praktycznie nie dotyczy. Tu jest duża jego przewaga, że apki pod niego tworzą niezależne podmioty, którym zależy, żeby działały na jak największej ilości urządzeń. Nie pisz więc, że dotyczy to wszystkich producentów.
Na zamkniętych systemach, producentowi TV nie chce się ich długo wspierać (koszty+brak interesu) albo wręcz celowo je wyłączają, żebyś przyszedł po nowy TV.
EU powinna narzucić producentom min. 3-letnie wsparcie aktualizacjami samego TV (firmware) oraz min. 5-cio letnie zapewnienie działania wszystkich aplikacji.
 
Do góry