lg 50pv350 problem z wyłączaniem tv - sam się włącza i zawiesza

atlesniak

New member
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum.
Mam problem z moim lg 50pv350. Telewizor od samego początku miał problem z wyłączaniem się.
Jak wyłączam tv to po ok 5 sekundach to tv się wyłączy jednak po ok 5 sekundach słyszę pstryk - dioda czerwona gaśnie, ekran się załącza i matryca jest podświetlona. W tym stanie tv jest zablokowany nie reaguje na przyciskanie pilota itp. Pomaga jedynie wyjęcie wtyczki z gniazdka. Jednak po włożeniu wtyczki zpowrotem do gniazdka czasem znowu słychać od razu pstryk i znowu zwis z podświetleniem matrycy i tak z 5 razy pod rząd jak wkońcu normalnie się odblokuje i będzie można go włączyć. Problem ten występuje całkowicie losowo. Czasem chodzi przez tydzień normalnie mogę go wyłączyć a czasem za każdym razem jak go wyłączam to się sam włącza i zawisa. Gniazdko na początku miałem bez uziemienia, potem podłączyłem przedłużaczem do gniazdka z uziemienie i dalej to samo. Żadne urządzenie zewnętrzne podłączone do tv tego nie powoduje bo po odpięciu wszystkich kabli tam samo się dzieje. TV był podłączany przez kilka innych listw i do kilku innych gniazdek i bez list i dalej to samo.

Proszę o sugestie i pomoc pozdrawiam.
 

bigxlx

New member
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum.
Mam problem z moim lg 50pv350. Telewizor od samego początku miał problem z wyłączaniem się.
Jak wyłączam tv to po ok 5 sekundach to tv się wyłączy jednak po ok 5 sekundach słyszę pstryk - dioda czerwona gaśnie, ekran się załącza i matryca jest podświetlona. W tym stanie tv jest zablokowany nie reaguje na przyciskanie pilota itp. Pomaga jedynie wyjęcie wtyczki z gniazdka. Jednak po włożeniu wtyczki zpowrotem do gniazdka czasem znowu słychać od razu pstryk i znowu zwis z podświetleniem matrycy i tak z 5 razy pod rząd jak wkońcu normalnie się odblokuje i będzie można go włączyć. Problem ten występuje całkowicie losowo. Czasem chodzi przez tydzień normalnie mogę go wyłączyć a czasem za każdym razem jak go wyłączam to się sam włącza i zawisa. Gniazdko na początku miałem bez uziemienia, potem podłączyłem przedłużaczem do gniazdka z uziemienie i dalej to samo. Żadne urządzenie zewnętrzne podłączone do tv tego nie powoduje bo po odpięciu wszystkich kabli tam samo się dzieje. TV był podłączany przez kilka innych listw i do kilku innych gniazdek i bez list i dalej to samo.

Proszę o sugestie i pomoc pozdrawiam.

Zadzwon na infolinie gwarancyjna LG - ponoc maja na te zaklocenia w sieciach energetycznych metode.
 

vheider

New member
Odnawiam temat. Identyczny problem. atlesniak - czy na infolini doradzili Ci coś na ten problem? Udało Ci się znaleźć inne rozwiązanie? Albo ktoś może miał już też taką usterkę?
 

vheider

New member
Problem w tym, że zawieszanie się jest losowe. Nawet jak przyjmą mi zlecenie naprawy gwarancyjnej to może przyjechać serwis i stwierdzić że TV jest sprawny bo akurat wszystko będzie OK. Dlatego miałem nadzieję, że ktoś już może rozwiązał ten problem i pomoże..
 

bigxlx

New member
Problem w tym, że zawieszanie się jest losowe. Nawet jak przyjmą mi zlecenie naprawy gwarancyjnej to może przyjechać serwis i stwierdzić że TV jest sprawny bo akurat wszystko będzie OK. Dlatego miałem nadzieję, że ktoś już może rozwiązał ten problem i pomoże..

Po co znow pytasz jesli nie masz zamiaru sluchac?

"Zadzwon na infolinie gwarancyjna LG - ponoc maja na te zaklocenia w sieciach energetycznych metode."
 

vheider

New member
Nie mają - dzwoniłem już. Dzięki za pomoc...
Jedyne co mi poradzili w LG to zaproponowali nagrać kamerą sytuację jeśli się powtórzy żeby mieć dowód.
 

przemoprzem

New member
No i jak tam TV? Kupiłem tv LG i po tygodniu jaja - TV się zawiesza, nie da się nic zrobić, TV nie reaguje na pilota. Czasem się zawiesi i reaguje po kilku minutach. Jedynie z prądu da się go wyłączyć. Za pierwszym razem serwis wymienił zasilacz, ale to tak "w ciemno" - nic to nie dało. Drugi raz TV był na serwisie chyba 1,5 tygodnia - brak usterek.

Telewizor 3/4 czasu od zakupu jest w serwisie, jutro wraca bez stwierdzonej wady. TV kablowa w Połańcu - wersja analogowa i cyfrowa.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Tak bo przecież plazmy Panasonica to się nie psuja... jak masz pisać takie bzdurne posty to nie pisz ich wcale.
Dodam ze Panasonic wcale taki "porządny" nie jest, i każdy kto siedzi w temacie o tym wie.
 
Ostatnia edycja:

Pieniu75

New member
Po prostu trafiłes na jakiś trefny egzemplarz. ja posiadam ten tv od prawie roku i jestem bardzo zadowolony i nie mam z nim żadnych problemów.
 
Do góry