Lg 50pv250

jaro-x

New member
dzieki Jim . czyli problem z matrycą moze też byc. Obudowa czyli co jest troche mniejsza, lżejsza? na stronie lg nie ma chyba tego modelu, tak ze nie wiem,jest to chyba ciut nowszy model.
Jim kupiłeś taki czy ktos znajomy ma?
przymierzam sie własnie bo w i cena(panas w takiej hdredy only).
pozdr
 
M

malpifon

Guest
podbijam temat do góry, chciałbym kupić ten sprzęt w ciągu najbliższych dni. Naczytałem się na forum o 50PV350, chciałbym zapytać, czy ktos jeszcze moglby potwierdzic ze 50PV250 to to samo co 50PV250, a jesli nie to w czym jest roznica
pozdrawiam i licze na wasze wsparcie
M.
 

tomkis

New member
podbijam temat do góry, chciałbym kupić ten sprzęt w ciągu najbliższych dni. Naczytałem się na forum o 50PV350, chciałbym zapytać, czy ktos jeszcze moglby potwierdzic ze 50PV250 to to samo co 50PV250, a jesli nie to w czym jest roznica
pozdrawiam i licze na wasze wsparcie
M.

Ja dostałem odpowiedź od supportu LG. 50PV350 i 50PV250 różni tylko kształt ramki wokół ekranu.
W obydwu przypadkach mamy 2xHDMI.
Moim subiektywnym zdaniem ładniej się prezentuje 50PV250 dlatego też go zakupiłem.
 

jaro-x

New member
kupilem pv250 w sklepie na M za 2 tys.
jeszcze nie odbierałem ale poruwnujac w sklepie z pt353 ta druga miala bielsza biel, czy to kwestia ustawień?
Wady narożnika nie udalo mi sie wypatrzeć.
martwie sie ta bielą.
 

zibi079

New member
Z tym stwierdzeniem czy pv350 i pv250 różnią się tylko obudową można chyba polemizować link do porównywarki sklepu na S (tego obok JOWISZA ;))
Porównaj Saturn Polska

Zwróćcie uwagę na rubrykę FUNKCJE OBRAZU : PV350: Kreator obrazu i tryb ekspercki PV250: 9ustawień obrazu,regulacja i temperatury koloru - chyba, że to jedno i to samo ??? poza tym pv250 ma simplink a w pv350 w tej rubryce jest pusto.
Widziałem pv250 na żywo i wrażenia bardzo pozytywne w sklepie było bardzo jasno a jakoś odbić nie widzę, poza tym w tej cenie bez konkurencji.
Pytanie do fachowców czy modele się różnią czymś poza wyglądem???
Prawdopodobnie się skusze tylko jeszcze nie wiem na który 50cali z 3,5 m niezły czad :)
 

amateu

New member
czy może jeszcze ktoś z posiadaczy PV250 się wypowiedzieć na jego temat? a szczególnie czy ktoś zweryfikował omawiane wcześniej różnice pomiędzy PV250 a PV350(brak trybu Expert itd. ).
Ja dopatrzyłem się, że w wg specyfikacji PV250 w stosunku do PV350 brakuje: CI (Common Interface) w bocznym panelu.
Obecnie zastanawiam się nad kupnem i nie wiem który model wybrać... tym bardziej, że teraz średnio z dostępnością PV350 w sklepach stacjonarnych
 
Ostatnia edycja:

szczytt

New member
Jest złącze CI (PCMCIA).

Z tego co pamiętam są dwa tryby expert (muszę sprawdzić).

Pasuje firmware od pv350 (wgrywałem).

Jeśli chodzi o nagłośnioną na tym forum wadę matrycy to występuje. Trzeba się mocno wpatrywać z odległości 10 cm :)

Chyba jedyna różnica w stosunku do pv250 to trochę inna obudowa (brak aluminiowego paska na dole).
 

Wojtek_

New member
Witam!

Jak kilku moich przedmówców, i ja stanąłem obecnie na etapie kupna TV 50". Zablokowałem sobie w Makro 50PV250 za 2280 zł brutto, ale widzę w porównywarkach cen model PV350 taniej nawet o 170zł z tym, że na razie jest wszędzie brak na magazynie, ale nie o zakupy mi chodzi w tym wątku.

Otóż wg specyfikacji z francuskiej strony a dokładnie pobranych pdf-ów wynika, że model 250 posiada HDMI w standardzie 1.3 a model 350 1.4.

Czy ktoś to może potwierdzić lub wie jak to sprawdzić?
 
Do góry