LG 50pt250 autostart

Dynia84

New member
Witam wszystkich,


Jestem nowy na forum i mam pytanko jakw temacie. Czy jest możliwość ustawienia w moim tv autostartu po braku zasilania? W samsungach podobno jest jakas opcja hotelowa w moim lg jest opcja "sklep" ale w niej pojawiaja sie co kilkanascie sekund reklamy samsunga na ekranie, nie sprawdzałem czy w tej opcji "sklepowej" jest autostart bo teraz mi to do glowy przyszło, a sprawdzić bede mogl dopiero jutro(ale jakby był autostrat to dalej pozostaje kwestia tych reklam bo nie chce zeby sie pojawiały). Moze w trybie seriwisowej mozna? (jak wyczytałem na forum to menu na pilocie i tv - nie wiem czy u mnie to zadziała ale jak pisałem sprawdzić bede mogl dopiero jutro)

Pozdrawiam
 

Dynia84

New member
Chodzi o to ze tv bedzie stał w sklepie i wyświetlał reklamy no i żeby po chwilowym braku zasilania sam sie włączył, bez konieczności przyjazdu na miejsce i uruchamiania go.
 

Dynia84

New member
Witam,

Problem rozwiązany. W trybie "sklep" jest możliwość wyłączenia reklam LG, tak ze po barku zasilania tv strtuje (tylko na pczątku przez ok 10s wyświetla się informacja o możliwości zmiany trybu ze "sklep" na "dom", ale pozniej znika).
 

Dynia84

New member
Witam,

No i pojawił się kolejny problem, plazma nie uruchamia się po kilku godzinach tzn sama się wyłącza. Wszystkie opcje typu autowstrzymanie, drzemka, itp sa wyłączone. Macie jakis pomysł dlaczego tak sie dzieje? i co zmienić zeby plazma sie sama nie wylaczala?
 

bigxlx

New member
Witam,

No i pojawił się kolejny problem, plazma nie uruchamia się po kilku godzinach tzn sama się wyłącza. Wszystkie opcje typu autowstrzymanie, drzemka, itp sa wyłączone. Macie jakis pomysł dlaczego tak sie dzieje? i co zmienić zeby plazma sie sama nie wylaczala?

A w ECO tez wylaczone auto-wylaczenie?
 

Dynia84

New member
A w ECO tez wylaczone auto-wylaczenie?

Tak wszystko wyłączone :/ tv pracuje 16 godzin dziennie i jak o 22 przestaja być wyświetlane spoty to rano (6) juz sie nie uruchamia. Chyba dalej powraca temat menu serwisowego bo możliwe że tam coś jest jeszcze do ustawienia, ale niestety nie wiem jak do niego wejsc. :(
 
Do góry