LG 50PN6500 za 1150zł

koziolek10

New member
Cześć,
mam aktualnie SAMSUNG UE40F5500 ( mediamarkt.pl/telewizor-samsung-ue40f5500,id-882124 ).
opłaca się brać LG 50PN6500 ( lg.com/pl/telewizory/lg-50PN6500]LG 50PN6500 ).

Ogólnie bajki dla dziecka, czasem jakiś film na dobicie wieczorem i od wielkiego dzwona ps3.

Czy coś ma ta plazma co może mnie zniechęcić do niej w porównaniu do LCD. Obydwa modele low-endowe ale na tyle czasu co spędzam przed tv to nic droższego nie zamierzam kupować.

Pomieszczenie 30m2. Odległość kanapy od tv 3m.
 

digitalus

Banned
Witam
Dobra plazma.Jesli nie beda przeszkadzac odblaski to mozna smialo kupowac.


Hejka,

Dołączam do grona zadowolonych posiadaczy LG50PN6500 :wink:

kilka tyg temu kupiłem ten TV dla ojca, ale spodobał mi się na tyle, że gdy trafiłem na możliwość zakupu tego tv po bardzo okazyjnej cenie 1750zł (nówka) to się nie zastanawiałem ani chwili.. no i jest!

dodam iż jestem już posiadaczem PDP LG od połowy 2006 roku, wtedy kupiłem najwyższy wówczas model 42PC1RR (9500zł), co prawda działa on do dzisiaj pomimo iż 2 razy umarł, raz układ Z a raz Y :???: no ale mały rozmiar jak na dzisiejsze czasy, i praktycznie brak czerni spowodowały iż chciałem coś większego i nowszego.

Celowałem co prawda bardzo wysoko, w Samsunga 64F8500 , ale ogólnie 3d i smart tv mnie nie interesują, ponadto myśli o pozbyciu się ok 10000zł za ten tv mnie mocno dręczyły.... a w tym czasie ojciec kupił LG50PN6500 za bodajże 1950zł który miałem okazje dobrze przetestować.... wiec kolosalna różnica w cenie wygrała...... nie jest to mój ideał, ale w tej cenie jest na prawdę bardzo dobry....

jestem na etapie zabawy z ustawieniami obrazu aby wyciągnąć z tego TV co się da....
obraz HD jest naprawdę dobry, (napisałbym bardzo dobry ale chyba za dużo naoglądałem się u znajomego 64F8500:smile:)

no i zaczynam zabawę z ustawieniami obrazu aby wycisnąć z tego TV co się da....

zewnętrzny dysk samsunga 1TB pełny mkv 1080p z DTS już czeka aż nadejdzie weekend.. lub trafi mi się jakieś nieplanowane L4 :grin:

pozdrawiam!

Kliknij na linki nizej.

http://www.hdtv.com.pl/forum/1025561-post1041.html

http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/97748-50-pn-6500-a-seria-pa-porownanie-2.html

50PN6500 to model z 2013 roku.
 
Ostatnia edycja:

koziolek10

New member
Powiem Ci szczerze że nie do końca chyba jestem tam mało wymagający. Kupiłem samsunga 40 z seri f5500 i ludzie o nim dobrze piszą a ja jak go zobaczyłem po powieszeniu na sciange to w mig znalazł się z powrotem w pudle a na ścianie wisi le32c650 i jak na razie tak zostanie chyba ze ten model o większej przekątnej znajdę (46" albo 55"). Model wiekowy ale podświetlenie i kolory nieporównywalnie lepsze niż na nowszym modelu.
 

astw

New member
Powiem Ci szczerze że nie do końca chyba jestem tam mało wymagający. Kupiłem samsunga 40 z seri f5500 i ludzie o nim dobrze piszą a ja jak go zobaczyłem po powieszeniu na sciange to w mig znalazł się z powrotem w pudle a na ścianie wisi le32c650 i jak na razie tak zostanie chyba ze ten model o większej przekątnej znajdę (46" albo 55"). Model wiekowy ale podświetlenie i kolory nieporównywalnie lepsze niż na nowszym modelu.

W takim razie to właśnie tv plazmowy może spełnić oczekiwania.
 
Do góry