LG 50PN450B Proszę o pomoc :)

rafi1242

New member
Witam
Przymierzam się do zakupu nowego TV. Otóż jeszcze korzystam z kineskopowego Sony Flatron 21" :)
Zamierzam kupić coś dużego - myślę ze 50". Nie chce wydawać za dużo pieniędzy max 2500zł.
Trafiłem na TV LG 50PN450B. I tu zaczynają się moje pytania i wątpliwości które mam nadzieje specjaliści pomogą mi rozwiać ;)
- Tv ma rozdzielczość 1024x768 - czy przy oglądaniu z około 3m będzie można dostrzec poszczególne piksele ?
- Czy z odległości 3m jakoś obrazu 1024x768 a 1920x1080 będzie bardzo zauważalna ? Pytam bo w podobnej cenie jest jeszcze LG 50PN6500 który ma właśnie FullHD
-
Czy podczas oglądania filmu FullHD z pendrive'a jakość przy tak niskiej rozdzielczości będzie zadowalająca ? :)
Ogólnie: Boje sie tej rozdzielczości ale cena jest niska :) a ja rzadko jestem w domu wiec było by dobrze wydać tyle na tv ;)Na TV w większości będę oglądał telewizje cyfrową z Multimedii (wiec tu o jakość się nie martwię), czasami będę chciał podłączyć laptopa i zagrać w gry na dużym ekranie, no i oglądnąć ze znajomymi film :) Czy ten TV się nada ?
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Z 3 metrów nie powinno ci przeszkadzać ze plazma ma tylko 1024x768, możesz poszukać tez plazmy Panasonica X60, będzie trochę lepsza czerń ale panel w Panasonicu jest niestety bardziej szary, czyli w większym świetle Panasonic będzie wyświetlał obraz trochę gorszej jakości.
 

rafi1242

New member
Może troszkę zaskoczę ale wybrałem Samsunga PS51F5500 :) zapłaciłem niecałe 3200zł i przyjdzie do mnie w przyszłym tygodniu :) Jeśli ktoś będzie zainteresowany tym TV to postaram się powiedzieć co z nim ;)
 
Do góry