Lg 50pm670s

zarbi

New member
Hej. No i jak kolego gabor2. Miesiąc prawie minął więc TV powinien być z grubsza przetestowany. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad jego zakupem. Nigdzie nie ma testów ani opinii dla tego modelu 50PM680S więc może rzucisz garścią swoich własnych spostrzeżeń. Byłaby to nieoceniona pomoc. Ciężko jest namierzyć w dalszym ciągu ten model w sklepach. Dziwię się bo cena bardzo przystępna, parametry i możliwości nie najgorsze wg specyfikacji no i design dosyć przyjemny. Powinien być hit tej jesieni a tu cisza na necie. Co jest z nim nie tak, że nie jest kupowany masowo. Nawet niewiele sklepów internetowych posiada go w swojej ofercie. A niektóre co mają to z ceną przeginają w okolicach 5000 zł (np. oleole lub rtv-euro-agd). Nie rozumiem skąd taki rozstrzał cenowy od 3200 do 5200 zł. Porównuję go jeszcze z modelem 50PM970. Oprócz wyższej ceny i dodatkowego filtra TrueBlack + jakiś AG Filter nic innego nie widzę przy bezpośrednim zestawieniu no może jeszcze nico inna ramka i stopa. Więc chyba nie warto przepłacać. Proszę więc napisz w kilku zdaniach jak się sprawuje ten TV, jaki ma obraz oraz funkcje dodatkowe i czy ma Magic Pilota w zestawie bo producent pisze że nie ma a w niektórych postach koledzy pisali że ma. Z góry dzięki za opinie. Przydadzą się też innym. Jak jak się już zdecyduję to też coś od siebie dodam. Pozdrawiam. Krzysztof
 

gabor2

New member
Cześć,

telewizor śmiga OK, w zestawie brak pilota magic, jest zwykły. Obraz ładny, tv czyta wszystko, co pod niego podepnę (mkv po 30gb). W zestawie brak również okularów 3d. Sam Smart tv w LG jest smutny, jest ipla, youtube itp. Nie ma TVN Player i Iplex. Jest wbudowane internet z przeglądarką - sprawuje się to OK. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.
TV ma moim zdaniem tylko jedną wadę - ekran w dzień to istne lustro. Jak nie masz rolet bądź czegoś innego czym zasłaniasz okna a chcesz oglądać w dzień, to grubo się zastanów.
Rozmawiałem ze znajomym z fabryki LG, mówił że te modele tv są robione w w Polsce w fabryce w Mławie, wszystko z nimi OK, tylko że raczej robione są na eksport.
 

zarbi

New member
OK. Dzięki za info. Zawsze to garść dodatkowych informacji. Chyba się zdecyduję i dokonam zakupu w redcoon.pl. Cena 3299 w miarę przystępna a i sklep w miarę pewny. Są tańsze w dwóch miejscach o 200 zł, ale piszą że uszkodzone opakowanie więc raczej ryzyko. Co do lustra z ekranu to mam akurat ścianę z drugiej strony. Poza tym TV to raczej od 20 mam możliwość włączyć no i roletki zewn. więc nie ma problemu. Teraz mam stary TV Thomsona lampowy, i to lustro mi jakoś nie przeszkadza więc tamto nowe też nie powinno. Dam znać jakie są moje odczucia i czy zakup był udany. Hej
 

zarbi

New member
OK. TV 50PM680S zamówiony w redcoonie - 3306 zł (pilot magic AN-MR300 na Allegro 109 zł). Jak sprzęt dojedzie i trochę się zapoznam z możliwościami wyrażę swoją opinię. Hej
 

SULIx

Member
LG50PM680S vs Sam PS51E530 vs TX-P50ST50

Dzisiaj porównywałem na demo reklamowym słabej jakości w MediaM -właśnie LG50PM680S,Sam PS51E530 i Panas TX-P50ST50.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie płynność ruchu w LG. Stał tuż obok Panasa i dokładnie tak samo eliminował efekt judder jak Panas.LG perfekcyjnie pokazywał ujęcie przesuwanej kamery po pionowych elementach obrazu. Niestety bardzo jestem zaskoczony na minus w zasadzie dot. wszystkich Panasów /równiez lcd/. Najsłabszy systemem redukcji szumu. Tylko Panasy szumiały poprzecznymi pasami na tym samym reklamowym sygnale MM. Sprawdzałem ustawienia 50ST50 nic nie dało się z tym zrobić. Dodatkowo Panas gorzej sprawdził się w statycznym ujęciu typu drobna krata. Cały obraz falował na spodniej kratownicy jakiejś reklamowanej pralki. Najgorzej z eliminacją judder radzi sobie oczywiście Samsung. Panas jak wiemy najlepiej w czerni. Jednak te szumy w Panasie... A już miałem wpakować się ST50 ... Muszę to jeszcze przemyśleć. Nie wiedziałem, że ST50 ma taką mizerną możliwość regulacji obrazu z menu.Chyba, że nie znam głębszych edycji.
zarbi jakie masz wrażenie ze swojego LG ??
 

zarbi

New member
Sprzęt jeszcze nie dojechał ale mam już nr listu przewozowego z Rabena więc lada moment będzie u mnie. Kolego SULIx pamiętasz cenę tego LG 50PM680s z Media M. Z tego co mają na stronie www wynika, że ta plazma jest u nich po 5449 zł. To jakaś masakra. Skąd ta cena.
 

piotr_kulas

New member
Czekamy na informację dotyczącą wrażeń z TV, sam jestem żywo zainteresowany tym modelem i chętnie bym coś o tym TV się dowiedział. Jeśli ktoś wie gdzie można go obejrzeć LIVE w kujawsko- pomorskiem byłbym bardzo wdzięczny za informacje.
 

SULIx

Member
Było to jedno z MM. Telewizor miał jeszcze niewypełnioną kartę info.Gdyby nie słabsza czerń i jednak słabsza jasność w porównaniu do ST50 to szczena mi opadła na płynność ruchu ... Do tej pory tego się nie spodziewałem po żadnym LG. Byłem w sklepie z zamiarem obejrzenia dokładniej P50ST50 a, że jak pisałem LG stało tuż obok. Byłem b. zaskoczony.
 
Ostatnia edycja:

lukgab

New member
Jestem ciekaw jak sie sprawuje w tym modelu smart TV? Przeglądanie stron płynne czy muli jak w samsungach? Jest możliwość podpięcia klawiatury? I jak się ma sprawa słynne "buczenia" w plazmach? Z góry dziękuję za wszelkie info :)
 

waldi39s

New member
50 pm680s

W piątek kupiłem 50PM680S - jak ktoś ma pytania, postaram się odpowiedzieć :)

Zamierzam kupić ten model ale 60" Napisz o nim jaką ma czerń i czy biały n e przypomina brudnej ścierki? Jeżeli sprawdzałeś pobór mocy , będę wdzięczny za informację . Mam plazmę panasonika 42V20E max pobór to 670 wat.
Wiesz coś o modelu lg pm970s?
 

darektv

New member
50PM670 a pilot MAGIC MOTION AN-MR300

Czy pilot MAGIC MOTION AN-MR300 pracuje bez dodatkowego odbiornika ( podpiętego przez USB )
czy musi być ?
Ponieważ różnica w cenie takiego pilota jest znaczna

Darek
 
Do góry