Lg 50pk350 vs samsung 50c530

gadzik3

New member
Który model będzie lepszym wyborem ?
Lg 2300 zł, samsung c530 2500 zł . Fajnie żebym znał odpowiedz jak najszybciej gdyż jak jutro zamówię plazmę to będę miał na sobotę nowy tv ,a nie mogę się doczekać na lg pv350 w cenie poniżej 2500 zł.
 
Ostatnia edycja:

sturek

New member
Witam! Kupiłem niedawno tego LG i jestem generalnie zadowolony. Wadą jest słynna szyba - w dzień rzeczywiście dużo odblasków, za to w nocy po dokonaniu własnych ustawień obrazu rewelacja. Oglądam głownie HD z nki. Liga mistrzów po prostu bajka...
Druga wada na dziś to kontrast na jasnych elementach - większość jest przepalona, choć nie wiem czy w Samsungu będzie lepiej.
 

gadzik3

New member
No i zrobiła się mała "kupa" lg już nie ma w sklepie tam gdzie miałem kupić a samsung w neonet, by był tylko ze nie mogę go oddać jakby bzyczał
 

digitalus

Banned
Który model będzie lepszym wyborem ?
Lg 2300 zł, samsung c530 2500 zł . Fajnie żebym znał odpowiedz jak najszybciej gdyż jak jutro zamówię plazmę to będę miał na sobotę nowy tv ,a nie mogę się doczekać na lg pv350 w cenie poniżej 2500 zł.
pk350 jest np na aledrogo
pk 350 to dobry wybor. chyba ze bardzo przeszkadzaja odblaski.ale nie jest to wielki problem , wystarczy dobre ustawienie telewizora w domu
troszke wyzszy model pk 550 pokonal pod wzgledem jakosci obrazu znacznie drosze telewizory lcd , kliknij tutaj
http://www.hdtv.com.pl/forum/plazmy/66184-lg-50pk550-czy-panasinic-tx-p50u30e.html
nawet na filmie z youtube widac ze jakosc obrazu jest bardzo dobra
roznica pomiedzy pk 350 a 550 to np tryb obrazu z certyfikatem THX
 
Ostatnia edycja:

gadzik3

New member
Problem w tym ze chce kupić telewizor z możliwością odbioru osobistego zęby go przetestować na miejscu, a z drugiej strony nie chce żałować ze nie kupiłem nowego modelu pv 350 w elektroworldzie Katowicach jest za 2999, lub neo24 za 3009, zł a jak się będę tak decydował na telewizor jak dotychczas to się okaże ze nic nie kupie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry