Lg 50pg100 R

Rudyy

New member
Witam!
Jak w tytule :) chodzi o plazme LG 50PG100 R , czy ktoś z was ją posiada? Bądź miał mozliwość testowania? Zastanawiam się własnie nad zakupem a w internecie dość ubogo od opinii :) Co ogólnie sądzicie o plazmach LG?

Dodam że cena tej plazmy ok. 3000 zł (duzo, mało?) Słyszałem że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry ;-)

Pozdrawiam!
 

timonek

Member
Bez reklam
Cena nie jest wysoka ale ten model jak sie nie myle ma chyba jedno wejscie hdmi moze to byc za malo chyba ze nie bedzeisz maial zamiar nic wiecej podlaczac w przyszloscie ale powinno byc minimum 2 lub 3
 

Rudyy

New member
dzieki za odpowiedz ;-) Nie planuje podlączać nic specjalnego ;-)
Jak ktos jakieś wady zna to moze tez zapodac lepiej wiedzieć wczesniej ;-) bo jutro mam w planach ruszyc po ten TV o ile jeszcze bedzie na magazynie ;P

ps. a co ogolnie od plazmach LG sądzicie?
 

Hyper_PL

New member
Wszystko zależy czego oczekujesz od TV i od sygnału jaki z niego będziesz odbierał. Osobiście za te pieniądze wolałbym kupić coś mniejszego, ale z lepszym obrazem....
 

Rudyy

New member
no chce by mi chodził pod analogowa TV (kablówka), i by z lapka filmy można bylo na nim oglądać a że to co najczesciej ogladam ma rozdzielczość 1280x720 , dlatego stwierdzilem ze nie potrzebuje full HD , wiec zamiast za to placic, wole przelozyc to na wielosc ekranu ;-)

pozatym czytałem gdzies ze plazmy lepiej z analogowym sygnalem sobie radza niz LCD.

nie moge tylko znalesc zadnej opinii na temat czy LG robi dobre plazmy

co ty na to?:p
 

Rudyy

New member
No chyba nie do końca lepiej bo 50PV8P nie posiada wejscia D-Sub (VGA) , a własnie na tym mi zalezy, pozatym dokladanie 2 stówki tu dwie stówki tam:d to zaraz z 3000 zl bede miał 4000 i znow bede mógł dołożyc by cos odrobine lepszego kupic :) a po co? skoro to co widziałem mi odpowiada :) jedyne czego nie moglem w sklepie zobaczyc to wady które wychodzą z czasem użytkowania dlatego chcialem zapytać tutaj ;-)

pozdrawiam!

ps. Jak dokonam zakupu LG 50 PG 100 R , to wypowiem się o moich doznaniach :p moze komus się to przyda jeszcze :)
 

Hyper_PL

New member
Zakup TV to nie jest raczej zakup na pół roku, więc dobrze bym się zastanowił nad wyborem i ewentualnym dołożeniem kasy - jeśli 3k to Twoja górna granica to może coś mniejszego?


Ja osobiście LG bym nie kupił....ale to Twój wybór ;)
 

timonek

Member
Bez reklam
Jezeli odpowiada ci lg to kupuj, duzo jest uzytkownikow zadwolonych.
jak sam zauwazyles pewnie nie mozna jednoznacznie powiedziec jakiej firmy tv wiecej ludzi kupuje bo i kupuja i lg i samsunga i panasonica kolejnosc przypadkowa, lg tez robi dobre tv, mozna sie poradzic kogos ale czasami niektorzy sa zawiedzieni po zakupie wiec lepiej zdaj sie na siebie.
 
Do góry