LG 50PB660V czy coś innego

przemasi

New member
Te tanie, ostatnie plazmy LG po prostu nie świecą. Obraz spoko, ale panel jest zbyt słabo podświetlany i nic się z tym nie da zrobić. Można oglądać tylko, kiedy jest zupełnie ciemno dookoła. Pod tym względem starsze plazmy biją je na głowę, nawet te z HD Ready. Odblaski to przy tym drobiazg.
 

MatriX84

Banned
Tego LG 50PB5600 można kupić przez neta w sklepie ME który jest w mieście zamieszkania !
Tylko teraz zamówić go na odbiór w SKLEPIE ? czy z dostawą do domu ?
a w razie czego oddać go spowrotem. z tym ,że tutaj trzeba wysłać samemu kurierem na ich magazyn i czekać na kasę!

lub może lepiej kupić w MM nie dla idiotów oddalonego od miejsca zamieszkania ok 70km , bo tam jest bez problemu ZWROT i kasa od ręki:confused:

Jak myślicie?

Ja mam do ME 3 km pójdę do nich zamówią mi tv przy mnie, dadzą mi znać jak przyjedzie do nich do sklepu. Otworzymy oglądniemy go kupię. A mam możliwość zwrotu do 10 dni u nich. A czy ty zamówisz do domu czy do sklepu to ta sama cena TV jest. Ja wole odebrac w sklepiej nie bedze mi sapal kurier ze mu sie spieszy i nie ma czasu. A przy okazji koleś mi go podłączy pod kanał jakiś i zobaczę piękne odbijanie się i jupitera :D
 

TV3D

New member
Bez reklam
Ja mam do ME 3 km pójdę do nich zamówią mi tv przy mnie, dadzą mi znać jak przyjedzie do nich do sklepu. Otworzymy oglądniemy go kupię. A mam możliwość zwrotu do 10 dni u nich. D

To jeśli Oni czyli sklep ME zamówią TV przez Neta i przyjdzie na sklep to póżniej masz możliwość ZWROTU do 10 dni?
Czyli oddajesz im TV do Sklepu? tam gdzie kupowałeś?

Z tego co wiem to trzeba samemu złożyć zamówienia przez Neta by póżniej można było go zwrócić do 10 dni kurierem na magazyn sklepowy.(oczywiście na własny koszt)
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
@MatriX84

Dzisiaj byłem w sklepie ME ,kierownik sklepu powiedział ,że nie ma żadnych ZWROTÓW!

Tylko zamówienie przez Neta na adres Domowy upoważnia do oddania sprzętu w ciągu 14dni bez podania przyczyny i odesłanie na własny koszt przez kuriera!


To w takim razie ,lepiej pojechać 70km dalej i kupić w MM nie dla idiotów , tam jest bez problemu ZWROT i kasa od ręki:idea:
 
Ostatnia edycja:

MatriX84

Banned
@MatriX84

Dzisiaj byłem w sklepie ME ,kierownik sklepu powiedział ,że nie ma żadnych ZWROTÓW!

Tylko zamówienie przez Neta na adres Domowy upoważnia do oddania sprzętu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i odesłanie na własny koszt przez kuriera!


To w takim razie ,lepiej pojechać 70km dalej i kupić w MM nie dla idiotów , tam jest bez problemu ZWROT i kasa od ręki:idea:

A to wszyscy kierownicy są tak nastawieni?

Ale to będę kuriera zamawiał żeby mi zawiózł tv do sklepu 3 ulice dalej? Ale ja go raczej nie będę oddawał. Mi chodzi o tv, bo chciałem w sklepie sprawdzić stan tv po transporcie.

A jak zamówię przez neta na adres w sklepie bo tez jest odbiór możliwy to zwrotów nie ma?

To jak zamówię przez neta tv do domu i nie sprawdzę tv czy jest cały. To mogę oddać tv bez podania przyczyny.
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
A to wszyscy kierownicy są tak nastawieni?


A jak zamówię przez neta na adres w sklepie bo tez jest odbiór możliwy to zwrotów nie ma?

To jak zamówię przez neta tv do domu i nie sprawdzę tv czy jest cały. To mogę oddać tv bez podania przyczyny.

Jak zamówisz w Domu czy też w sklepie ale z Odbiorem w SKLEPIE to też Zwrotów nie ma!:sad:

Zwrotu produktu możesz dokonać w ciągu-14 dni ,ale jak zamówisz do Domu!

Rozmawiamy o sklepie ME
 
Ostatnia edycja:

Gonzo_k

New member
Ostatnia edycja:

Gonzo_k

New member
No to krótka piłka, skarga do Federacji Konsumentów, że sklep stosuje niedozwolone praktyki, niech powiadomią UOKiK, należy bezlitosnie tępić takich sprzedawców.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Ciekawe czy tak jest w każdym sklepie "ME":niewiem: ? ,że po zakupie w sklepie internetowym "ME" a potem z odebraniem w sklepie ME nie można póżniej w razie czego zwrócić TV:?:
 
Ostatnia edycja:

astw

New member
Oczywiście dokonanie zakupu internetowego i odbiór w sklepie nie wyklucza uprawnienia do zwrotu sprzętu w 10 dni. Ale jeśli sklep tego nie akceptuje, to szkoda markować czas. W Saturnie można zwrócić sprzęt zamawiany przez internet i odebrany w sklepie (sprawdzone). Cena trochę wyższa, ale bezproblemowa realizacja uprawnień konsumentów uzasadnia wyższą cenę. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym sklep może, ale nie musi zaproponować prawo zwrotu. Klient może wybrać - niższa cena, brak prawa zwrotu, wyższa cena, prawo zwrotu. To uczciwe rozwiązanie.

Zwrot TV kurierem to duże koszty - ca. 150 zł za TV 42 cale.
 
Ostatnia edycja:

MatriX84

Banned
A jak to jest w przypadku gdy padnie TV Plazma którego zaprzestają produkcji? Dają LCD ? Bo za 2 lata po plazmach nawet kurzu nie będzie.
 

markonix

New member
Witam , posiadam 50- 660v od 2 miesięcy , cena 2150 przez neta- dla mnie skok cywilizacyjny od 20" kineskopu :blagam:.

Kilka spostrzeżeń na szybko na jego temat :

*panel posiada ochronną szybę co jednak powoduje duże dobicia - tutaj muszę postawić lg wieli minus
czasem ciężko umieścić tv aby nic nie odbijał .
*szybko nawiązał kontakt z netem przez kabel , przeglądarka działa , ale szybkość to dla niej to nieznane pojęcie...
*pracuje z dekoderem nc ale w menu brak możliwości konfiguracji tego dekodera gdybym chciał mieć pilota magic - najbliższy to cyfra+
*bez problemu podejmuje współpracę z myszką i klawiaturą usb które to ułatwiają nawigację po necie
*czyta większość formatów od filmów - problemy występują na necie
*nie wiem jak inne tv , ale tutaj problemem jest wpięcie np kabla optycznego schowanego za gniazdem internetu choć tv umieszczony jest na odchylanym wieszaku ściennym co ułatwia wpięcie .
*dla ciekawości sprawdzałem ilość pobieranej mocy w trybie max oszczędności i średnia wynosi około 115w choć dla mnie to mało ważne.


póki co to na tyle i ....oglądam
 

Pepis_

New member
Witam
aby nie rozpoczynać nowego tematu podobnego do tego to napisze tutaj otóż:
Zastanawiam się nad nowym kupnem Telewizora za ok 3 tys. Moimi propozycjami były:
LG LG 47LB671V
Panasonic TX-47AS650E
SAMSUNG UE48H6650
i
PHILIPS 50PUS6809/12
i będąc w ME szczątkowo pooglądałem na nich telewizje z sygnału cyfrowego naziemnego co prawda powiedział sprzedawca że wszystkie TV są podłączone do jednej anteny i może być słaba jakość obrazu po tym jak zobaczyłem że na LG jest obraz z TVP 2 HD tragiczny porównywalny czasami do 320p. Ale za to każde z TV miało tak samo więc mogłem zobaczyć jak radzi sobie z poprawą obrazu. I tak najlepszą jakość uzyskał-jak dla mnie Philips(w kolejności wypisanej wyżej im niżej tym lepiej) ale obraz przeskakiwał(przycinał) tak jakby miał za małe odświeżanie i to przy zwykłej reklamie!!! no i niby ma te 1200hz .
Ale co najgorsze sprzedawca tylko delikatnie się dziwił tak słabej jakości obrazu w LG a było naprawdę tragicznie i przechodząc do najważniejszego
Zastanawiam się czy nie kupić Tego właśnie LG plazmowego o którym mowa 50PB660V. Bo mam własnie plazmę LG 42PQ2000(o wiele niższy model) i powiem że porównując jakość do tych nowych co oglądałem to niebo o ziemia z korzyścią na LG 42PQ2000. Może naprawdę jest to wina tego sygnału sam już nie wiem...
Dlatego zacząłem się zastawiać nad plazmą w cenie ok 3tys i jedynie nowy który mogę kupić to właśnie LG 50PB660V i to za 2 tys. Jeszcze sam sprzedawca zachwalał plazmy pomimo że ich nie było na sklepie. Może warto kupić tą plazmę za 2 tys... a za 3 lata kupic OLED jak już będzie tańszy. Powiem jeszcze że bardziej mi zależy na jakości obrazu niż na multimediach a jak ten smart tv w LG 50PB660V nie będzie wyrabiał to kupie sobię jakiegoś dobrego tv-boxa czy jakoś tam...
 
Ostatnia edycja:

Pepis_

New member
dokładnie sygnał będzie z kablówki multimedi to chyba i tak dużo nie zmieni(a w przyszłości moz cyforwy polsat).
a co do Plazmy to zdecydowałem się na LG 50PB690V ponieważ posiada 3D no i ponoć w miare przejżyste smartTV z wygodnym pilotem magic.
 
Do góry