Lg 50'' Pg100r

Rudyy

New member
witam! dzis mi do domu dostarczyli LG 50'' PG100R, z telewizja kablowa wypada naprawde rewelacyjnie pomimo ze to SD , ale gdy podlączam laptopa Toshibe 1g3 A200 , karta graficzta to mobility radeon hd 2400 , i wlasnie gdy podlaczam laptopa ładnie wszytsko wyglada lecz po 2-3 min zaczyna skakac obraz jakby lapek chcial sie dobrze zsynchronizowac i miga i nic nie moge z tym zrobic :(

TV ma 100 Hz natomiast z tego co widze w lapku on 60 Hz, ma to cos wspolnego? Dodam iż próbowałem róznych rozdzielczosci.

POMOCY!!!!
 

timonek

Member
Bez reklam
A w instrukcji obslugi tv nic nie pisze na ten temat jak sie podlacza komputer moze cos tam znajdziesz i sam rozwiazesz problem, osobiscie nie wiem moze ktos inny ci pomoze.
 

Rudyy

New member
no wlasnie nic w instrukcji na ten temat nie pisalo, ale znalazlem przyczyne , sterowniki nie jakie catalyst :) odinstalowalem, i juz po podlaczeniu pod tv nie skacze obraz, ladnie widac, tylko problem bo teraz filmy scinaja jak grafa odinstalowana, a jak chce zainstalowac od nowa to cos nie idzie:/ do dupy z ta Vista :/
 

Rudyy

New member
nie wiem czy kogokolwiek to jeszcze bedzie interesowac, ale moze kiedys komus... :) Na stacjonarnym smiga pieknie, wina grafiki w lapku a raczej sterownikow, co do samego tv prezentuje sie swietnie:), radzi sobie wmiare dobrze z tv analogowa, natomiast z filmami w HD bardzo dobrze puszczonymi z kompa:), mowie tu o rozdzielczosci 1280x720 , wsumie takie mi starczaja:) Ogólnie polecam, na chwile obecna nie ma zadnych problemow.
 
Do góry