LG 49UH6507 brak ipli

Duckland

New member
mam nowy tv od LG, po aktualizacji i podpieciu wszystko smiga yt netflix itd ale nie ma wogole opcji ipla, w sklepie LG mam do wyboru tylko 5 aplikacji: YT, Redbull tv, google maps, euronews i accuweather. Ktos kto ma LG z serii 6 wie gdzie to znalesc? tutaj w zasadzie nic nie ma....
 

apk19

New member
U mnie Ipla dziła ale aktualizowałem TV do wersji 04.30.40 a jak chciałem odtwarzać Iplę to trzeba było tylko potwierdzić aktualizację i zainstalować .
Wejdź na pilocie dom , LG Content Store tam masz wszystkie aplikacje i zainstaluj a wtedy na głównym pasku będziesz miał zainstalowane np. IPLA , VOD TVN , VOD TVP , YT a kolejność na pasku możesz zmieniać ale również możesz np. Iplę usunąć .
Do Smart TV dokup bezprzewodową mysz komputerową ale również możesz dokupić pilot MR-650 magic ( w modelach UH63x UH 65x) (120-150 zł)
Możesz puszczać odtwarzać ekran z laptopa przez wi fi ale również to co masz w telefonie ( telefon musi obsługiwać technologię Miracast możesz sprawdzić na stronie mGSM.pl :: Największy katalog telefonów GSM)
Poczytaj instrukcję Welcome to webOS TV | Podręcznik obsługi
 
Ostatnia edycja:

apk19

New member
Przejdź do ustawień Fabrycznych ustaw wszystko na język polski a aby LG Content Store ci działało to musisz w ustawieniach wyrazić zgodę i przeczytaj instrukcję jeszcze raz ale jeśli ci się nie uda wejdź na stronę LG.COM Dział Obsługi Klienta LG Electronics 801-54-54-54 a oni ci powiedzą jak to ustawić na 200% musi działać a ty coś nie tak ustawiłeś podczas pierwszej konfiguracji .
 
Do góry