LG 49uf695v Biały piksel

strejcik

New member
Witam w lipcu tego roku kupiłem TV LG 49UF695V, wszystko było ok lecz dziś podczas oglądania National Geographic zauważyłem dość duży biały piksel na środku ekranu oraz w niektórych momentach na ciemnych scenach piksele tak jak by smużyły czy coś w tym stylu. Na innym kanale np na poslacie w niektórych scenach występuje biały piksel z prawej strony ekranu. Odpaliłem test pikseli lecz żaden z nich się na nim nie pojawił. Sprawdzałem też film w jakości HD na pendrive i też czegoś takiego nie zauważyłem. Poniżej daje dwa filmy jak to wygląda oraz zdjęcie. Czym to może być spowodowane? Coś nie tak z cyfrowym polsatem czy z tv? Pozdrawiam

youtube.com/watch?v=mLJk0NYNNeg
 

Attachments

  • bYiVUMI.jpg
    bYiVUMI.jpg
    498,7 KB · Wyś: 61
  • DIjvQQ8.jpg
    DIjvQQ8.jpg
    660,1 KB · Wyś: 57
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spróbuj go wygłaskać i lekko popukać - może się zamknie. Czasem takie zabiegi pomagają.
Jeśli nie zgłoś do serwisu. Bo to przeszkadza.
 

strejcik

New member
Tylko ze on się pojawia tak sporadycznie i nie na wszystkich kanałach. Obadam jeszcze parę dni i jak będę go widział częściej to zgłoszę się do serwisu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest nie możliwe.
Jeśli jest to piksel to będzie na każdym ujęciu z każdego sygnału.
Jeśli się pojawia coś masz z materiałem, przesyłem - to wówczas nie jest po stronie telewizora.
 

strejcik

New member
Dzięki wielkie :) też tak właśnie myślałem ale wolałem się upewnić :) Tak jak pisałem wcześniej podczas grania na ps4, czy oglądania materiałów z pendrive jak i na planszach testowych owy piksel nie występuje.
 
Do góry