LG 49NANO863NA a LG 49NANO867NA - różnice

maciek26

New member
Witam,
Chcę kupić Nano od LG. Będzie mi on służył jako ekran do komputera i do konsoli. Pytanie tylko :
Czym różni się LG 49NANO863NA od LG 49NANO867NA ?? Szanowny Pan z jednego marketu powiedział że LG 49NANO863NA ma braki w audio - chyba nie posiada dolby atmos? To prawda? wydaje się to trochę bez sensu
 

designartist

New member
W kwestii Nano863 to z tego co dowiedziałem się na infolinii LG nie ma on możliwości nagrywania bezposrednuego na pendrive sygnału telewizji naziemnej, natomiast Nano867 ma taką możliwość. Tylko tym sie różni.
 

maciek26

New member
Aż takie bzdury gadają w tym sklepie? Na stronie produktu w tym markecie nie ma faktycznie pozycji dolby atmos przy 863.. ale w innym sklepie z kolei już jest. Czyli dolby atmos na pewno jest i niczym więcej się nie różnią?
 

designartist

New member
W marketach osoby sprzedające mówią różne rzeczy, często nie posiadają szczegółowej wiedzy na temat wszystkich produktów w ofercie TV, wyjątkiem może być pasjonat lub przedstawiciel danej marki w danym markecie. Tak jak wcześniej pisałem, kontaktowałem się z infolinią LG i jedyna różnica jaką wskazał konsultant pomiędzy modelem 863 a 867 jest brak możliwości nagrywania bezpośredniego na pendrive sygnału z telewizji naziemnej. Stopa telewizora jest taka sama, kolor ramki srebrny również w obydwu modelach jest identyczny, Dolby Atmos również występuje w obydwu modelach.
 
Do góry