LG 49LH570V czy 43LH630V ?

baranskia

Member
temat przebrzmiał... jednak wtrącę, że zawsze można kupić ten sam model a niższej cenie - to tylko kwestia cierpliwości i lepszego wyszukiwania w sieci. Osobiście polecam lombardy! vide:

Ahoj!
Witam ponownie... Kopę lat! ;)
Ten temat już przebrzmiał... a ja jednak wtrącę taki TRUIZM, że...
zawsze można kupić ten sam model w niższej cenie - to tylko kwestia cierpliwości i jeszcze lepszego wyszukiwania; tak w realu, jak i w sieci. Osobiście BARDZO POLECAM e-lombardy!

A. B. B)

vide:
https://archiwum.allegro.pl/oferta/nowy-lg-43lh630v-43-quot-full-hd-smart-tv-gwar-i6881253938.html
To był całkiem nowy model - wtedy dostępny na półkach sklepowych za 200 - 300 ZYLA więcej! A tutaj: był najtańszy - praktycznie nówka i jeszcze z ubezpieczeniem! :) :) :D TRAF taki traf!
Wtedy kupowałem (jako prezent!) ciut na siłę (bo chcieli mniejszy) dla Rodziców!
Po zakupie piali zachwyty... ;) :p Ochy i Achy! Dla nich cudo... Zwłaszcza prosty pilot, choć pełen przycisków! ;) :O
My wiemy, że jednak to przeciętniak...
Ale: DE GUSTIBUS NON DISPUTANDUM!
Najważniejsze: żeby nabywca był zadowolony - przynajmniej w chwili zakupu. ;)

To tylko tyle... i aż tyle.

Pozdro dla Wszystkich zainteresowanych!

:)
baranskia
 

baranskia

Member
Stanęło na SAMSUNG UE40J6240.

Wielkie podziękowania dla @kiki
btw:
Nasz Wielki Guru, czyli Mr. kiki na Mr. Prezydenta!
;)
Też uważam, jak ON, że kryterium decydującym przy jednakowej cenie ... jest jednak WIELKOŚĆ EKRANU TV* ...bo współczesne technologie są już bardzo zbliżone a nadawcy i tak nie nadążają z emisjami wyższych rozdzielczości. 4k - jest wbrew Naturze, bo tak wielu szczegółów w takiej ostrości MÓZG CZŁOWIEKA NIE JEST W STANIE PRZETWORZYĆ ze względu na TAK WIELKĄ ILOŚĆ DANYCH WZROKOWYCH - dlatego zwyczajnie koncentrujemy się na tzw. pierwszym planie a reszta nam się rozmywa... (tzw. istotna głębia ostrości!) a tło nam "wyskakuje" natychmiast, gdy tylko COŚ TAM się poruszy. Wg mnie: Tj. taki przedwieczny atawizm, który ratował życie pokoleniom naszych Przodków/Dziadów i nadal działa... To tyle o filozofii i antropologii ws. 4K ;) :p :O
A. B. B)

*) i jeszcze PILOT JEST ISTOTNY - układ klawiatury i jego możliwości - ostatecznie to Z NIM będziemy współdziałać przez najbliższe kilkanaście/-dziesiąt miechów (miesięcy)... - tj. imho :O

baranskia
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zakupiłem Samsung UE40J6240 - jestem bardzo zadowolony! Ale zrobiły na mnie wrażenie głośniki. Dzwięk bardzo klarowny i wyraźny.
Polecam mimo 60hz.

Za 1800zł nie dostanie się lepszego sprzętu z tak szybkim smart tv i świetną jakością!

POLECAM!


Ten model jest na matrycy 120Hz a nie 60 Hz , Ja miałem 48" j6200 zajebisty modele gdyż modele 6200 były na matrycach 120Hz , VA panel i Direct led i żałuję że sprzedałem
 
Do góry