LG 48C2- jaka matryca?

feromann

Member
LG 48C2-czy w tym modelu jest nowy model matrycy EX,czy trzeba brać 55C2?:)
KIKI-może masz na te modele, przygotowaną promocję na Black Friday?
 

tdk76

Member
podobno jest. Jak masz numer seryjny OLED48C21LADEUQLJP (na pudełku) to po DEU powinno być W lub P to wtedy jest panel wbe/evo. Jeśli jest Q i Y to stary panel wbc. Na razie obskoczyłem 2 tańsze sklepy internetowe i w obu 48 calowe modele były na starym panelu, a trzeci nic nie odpisał. 55 cali do mojego pokoju trochę za duży i wolałbym 48 cali ale nie wiem czy uda się znaleźć z wbe panelem w dobrej cenie. Poszukiwania w toku...
 

feromann

Member
Wielkie dzięki za tak szczegółowe informację.Podobno od połowy roku,produkowany jest ten model z matrycami nowego typu.
Podobno też nowe matryce mniej się wypalają,a to jest wystarczający powód,żeby upolować 48C2,wyłącznie z panelem EX.
Bardzo proszę jakbyś coś znalazł to daj znać,ja oczywiście też.
 

tdk76

Member
na razie nic nie znalazłem. Jak się wkurzę to kupię 55 cali ale trochę za duży do mojej jaskini. Z moich zapytań do sklepów nasuwa mi się jedno spostrzeżenie, że te w okolicy 4,5-4,8k to wszystko stare panele (po kodach z 3 sklepów c21 i c22), a z przedziału 5,5-5,9 na razie nie weryfikuję bo tyle nie dam,. Najgorsze, że nie każdy sklep odpisuje lub chce podać numer z pudła żeby zweryfikować (omijam sklepy, które albo mają dużo złych opinii albo same udzielają gwarancji/rękojmii)

PS. ostatnio mi gdzieś mignął model c24 pewnie różni się tylko kolorem obudowy z tyłu i jak gdzieś nie kłamali to jest srebrny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
C 24 nie jest na Polski rynek.
U nas jest C21 i C22 ( biały tył)
Z przodu żadnych różnic nie widać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie nie ma problemu.
Wszyscy którzy kupili bez sprawdzania jak matryca - są mega zadowoleni !
 

tdk76

Member
Kikki może to być prawda czy lecą w kulki? bo wysypują się nowe wersje 48 cali, a u lG tylko c21 i c22.
"Mamy w tej chwili najnowszą wersję 48c26lb.dpioljp co oznacza matrycę evo i obrotową podstawę,"

Druga cześć ile stoi u ciebie 48 c2 aktualnie i czy jest szansa na panel evo i 55 cali c21
 

tdk76

Member
to jak mi się nie uda teraz kupić to się chyba uśmiechnę do ciebie o 48 cali z evo. Bo mam teoretycznie evo 48 w dwóch sklepach (jednym do końca nie wierzę że zweryfikowali kod poprawnie, tylko przez napis evo na pudle bo posiadają same evo). Drugi z Łodzi ma c26 evo ale na stronie LG nie ma nic poza c21 i c22 ale sprzedawca zapewnia, że to dystrybucja PL. A nie chcę ponosić ewentualnych dodatkowych kosztów i zwracać tv nieodpakowany bo jakiemuś cymbałowi nie chciało się kodu weryfikować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG C26 nie jest z polskiej dystrybucji.
Masz jeszcze oledy Philips 48 806 za 4499 zł z systemem anti burn in, poczwórny ambilight, obsługa z pilota.
I masz z pakietem dodatkowych gratisów o wartości 500 zł.
 

tdk76

Member
wiem c26 nie jest z pl dystrybucji (pogadałem sobie z jednym gościem ze sklepu). Philips odpada za wioskowy ambilight i pod mocnego pc-ta bardziej mi pasują rozwiązania lg. Niestety 48 evo/wbe albo nie ma albo zdarzają się sporadycznie (tylko x-kom zapewniał że podobno mają, ale nie chce mi się wierzyć i biję sę z myślami czy zamawiać bo nie lubię robic zwrotów). Przymierzałem się do 55 cali c2 ale ni cholery nie zmieszczę w obecnej konfiguracji w małym pokoju.
 
Do góry