LG 47LW4500 3D z komputera

wUiEluEs

New member
Witam

Mam mały problem z odtwarzaniem filmów (przez program SplashPRO) 3D SBS bezpośrednio z komputera przez kabel HDMI, obraz nakłada się z przesunięciem około ~10cm po wciśnięciu trybu 3D na pilocie i wybraniu opcji pod SBS. A jak podpinam twardy dysk do telewizora przez USB to obraz działa tak jak powinien (wcześniej dodałem przejrzyste zdjęcia jak to wygląda dokładnie ale zorientowałem się że dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi można dodawać swoje "linki", jakby ktoś nie wiedział o co mi chodzi to mogę wysłać na pm zdjęcia)

Już kombinowałem z rozdzielczością na komputerze, klonowaniem obrazu tv/monitor, odpinałem monitor. Tak samo jest z windowsem (zdjęcie nr1) obraz się po prostu nakłada z dużym przesunięciem.

Czy ma ktoś może taki problem i wie jak go rozwiązać? czy się po prostu nie da puścić z komputera. Wolałbym z kompa bo jednak od czasu do czasu ten dysk ma doczyty i rwie strasznie filmy.

Dziękuje.
 

decklen

New member
Zero klonowania czy innych ustawień TV powinien być jedynym urządzeniem i pracować w fullHD , do odtwarzania uzyj Bestplayera w trybie fullscrean z pilota wybierz 3d i powinno iść , możesz jeszcze port hdmi do którego podpinasz kompa przestawić jako PC ( przycisk input , wybrać odpowiednie hdmi , zielony przycisk i zmienić na PC - poprawia to obraz)
 
Do góry