LG 47LV4500 czy 47LV375s

tdx

New member
Bez reklam
bo to prawda :)
Tak naprawdę 47LV4500 jest 100Hz a 47lv375s 50Hz reszta to cyfrowe wspomagacze dlatego używa sie pojęcia MCI 400 i MCI 100

Różnica jest taka że 375 posiada dodatkowo wbudowany tuner satelitarny DVB-S

Lepszym wyborem jest 47LV4500
 

kamill1

New member
bo to prawda :)
Tak naprawdę 47LV4500 jest 100Hz a 47lv375s 50Hz reszta to cyfrowe wspomagacze dlatego używa sie pojęcia MCI 400 i MCI 100

Różnica jest taka że 375 posiada dodatkowo wbudowany tuner satelitarny DVB-S

Lepszym wyborem jest 47LV4500

a co daje ten tuner satelitarny DVB-S
???
 

tdx

New member
Bez reklam
daje możliwość podłączenia bezpośrednio TV do konwertera czyli odbierasz programy z satelity bez dodatkowego dekodera i wszystkim sterujesz 1 pilotem. Czyli wygoda i oszczędność
 

tdx

New member
Bez reklam
to są naziemne DVB-T i każdy nowy TV będzie je odbierał wystarczy zwykła antena siatkowa/kierunkowa
 

janosz83

New member
a ja bym wybral 375s bo ma internet tv wystarczy podlaczyc go kablem rj45 do routera i mozemy ogladac youtube korzystac z neta ma przegladarke i oczywiscie soft sie aktualizuje sam co jakis czas
 

Frog_PL

New member
I ktory kolega wybral model ? Tez mam te dwa modele na uwadze i zastanawiam sie ktory by lepiej wypadal w polaczeniu z konsola.. W 375S kusza te bajery internetowe. W 4500 te 100Mhz. Ale podobno w grach nawet lepiej jak jest 50Mhz TV, ale juz nie pamietam jak to ktos uzasadnial...Cos z jakoscia obrazu skakaniem czy inputlagiem....Prawda to ?
 

bandzior-1

New member
Od wczoraj posiadam lg 47lv4500 jest podłączony pod tuner HD, aktualnie oglądam Szklaną Pułapkę 3 na polsacie a czuję się jak na seansie filmu dokumentalnego lub na samym planie filmowym - dziwne przeskoki w obrazie (nie wiem jak to nazwać) wcześniej miałem samsunga LCD 32 cale hd ready i obraz był bardziej płynny...Zastanawiam się czy mogę coś pozmieniać w ustawieniach i jak najlepiej je dobrać??
 

don111

Banned
pobaw się opcją "true motion", zwłaszcza "de judder" (de blur redukuje samo smużenie, nie klatkowanie) odpowiadający za efekt tego teatrzyku/opery mydlanej jak się to określa :)
daj znać co z tego wyjdzie
 

bandzior-1

New member
Dzięki za odzew póki co wyłączyłem kompletnie true motion o efekcie napiszę wieczorem podczas ogladania filmu aczkolwiek chyba juz teraz widzę różnicę i o to mi chodziło.
Dziwne natomiast jest to że nie dostałem a w zasadzie instrukcję mam lecz jest okrojona (opisuje wejscia w tv, montaz ścienny i parametry techniczne) a co z resztą?? typu ustawienia, opisy różnorakich opcji.
Może użytkownik ma wszystko googlować...
dziękuję:D
 

bandzior-1

New member
martwy pixel

Korzystając z okazji opiszę kolejny problem...
Zauważyłem martwy pixel (świeci na zielono-niebiesko) na środku ekranu przy górnej obudowie.
Telewizor kupiłem w Saturnie w sobotę 26-11 i to jeszcze jako ostatnią sztukę z ekspozycji bez oryginalnego kartonu. Mam paragon jako dowód zakupu natomiast co robić dalej zgłaszać do serwisu? (bo w Saturnie raczej go już nie będą mieć)
Jak wygląda reklamacja takiego sprzętu jaki czas oczekiwania na nowy bo chyba takowy mi przysługuje?
Jestem z Wawy gdzie najbliższy serwis? Mam go taszczyć osobiście czy podeślą kuriera?
 
Ostatnia edycja:
Do góry