LG 47LS575s - wolna reakcja

Bedzio

New member
Witam

Zakupiłem telewizor Smart TV LG 47LS575s. Na początku wszystko działało bez zarzutów ale po pewnym czasie telewizor zaczął "zawieszać" się po włączeniu. Wygląda to mniej więcej tak: po włączeniu telewizora (który nie był używany np przez kilka godzin) dostaje on jakby "laga", "zawiesza się" że nie reaguje na polecenia. Obraz na kanale leci, dźwięk jest ale przez jakieś 15 - 20 sekund nie reaguje na zmianę programu, regulację głośności itp. Po tych około 20 sekundach wykonuje polecenie i dopiera się przełącza program itd.

Będę wdzięczny za podpowiedź, co to może oznaczać. Czy to standard w tym modelu, oprogramowanie wadliwe, czy inna usterka.

Pozdrawiam
 

tomek1106

New member
Przeważnie tak się dzieje, ale powinno to ustąpic o wiele szybciej. W 10 sek po starcie powinien juz odmulic. Wiesz wszystko sie ogarnia od startu, jesli masz podlaczony dysk to pewnie DVR sie ustawia, jesli masz neta to tez rowniez i wiele innych badziewi, Niestety LG po kazdej aktualizacji oprogramowania zawsze cos dodaje a psuje wiele wiecej...
 

Bedzio

New member
Czyli "ten typ tak ma"...

A jeszcze jedno pytanie. Co może być powodem tego, że na tv nie wyświetla mi zawartości pamięci telefonu przy podłączeniu? Telefon LG L7, łącze przez usb i nie widzi np zdjęć, wgranej myzyki itp.
 

szymonet

New member
Pierwszy problem występuje też na moim 32ls570- dzieje się tak jak kombinują coś z oprogramowaniem, albo serwery im padają itp. Wyłączam wtedy tv i odłączam neta. W przypadku telefonu wydaje mi się, że w ustawieniach tel. musisz ustawić tryb połączenia usb na pamięć masowa.
 
Do góry