LG 47LM765S vs LG 47LM660S

marjos

Member
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem nowego telewizora.
Wybór padł na te dwa tv z tematu.
Chcialem sie zapytać jaka jest różnica w jakości obrazu w sprzęcie z odświeżaniem 800hz a 400hz. Czy jest sens dopłać 1000 pln do tv z odświeżaniem 800hz i okularami dual play. Chodzi mi o LG 47LM765S.
Czy LG 47LM765S jest dużo lepszym tv, niż LG 47LM660S, bo prównywarka na stronie EURO RTV AGD wyrzuciła tylko takie różnice jak wyżej. Jeszcze gdzieś wyczytałem, chyba na tym forum, że od serii LM7xx w górę instalowane są procesory dwurdzeniowe, tylko nie wiem jaki to ma wpływ na pracę telewizora.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :blagam:
 

Pfk

New member
2 rdzenie to szybciej hulający smart TV i widżety, ale bawiłem się i jednym i drugim i szczerze mówiąc - nowy system działa mega sprawnie, więc i na LM670 hula bez żadnych przycinek. LG mocno stawia też na gry w formie widżetów, także te na Dual Core'a mogą być bardziej zaawansowane:) Dodatkowe różnice to okulary do Dual Play'a i MCI 800 vs MCI 400. Dużej różnicy nie zobaczysz, bo telewizory z MCI 400 mają w pełni wystarczającą płynność:)
 

marjos

Member
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
To brać tego droższego, bo Wasze odpowiedzi tego nie sugerują?
Pytanie szczególnie do kolegi Pfk, co byś wybrał skoro testowałeś oba?
Konsoli nie posiadam. Tv ma być głównie wykorzystywany do oglądania cyfrowej kablówki (na razie trzy kanały HD) i filmów z USB i przez DNLA.
 
Ostatnia edycja:

oliwier33

New member
Witam
Chciałem się podłączyć do dyskusji, ponieważ na infolinii Lg powiedzieli mi że wszystkie nowe tv Lg od serii 6xxx maja dwurdzeniowe procesory, a przedstawiciel LG w jednym ze sklepów ze tylko seria 8xxx i 9xxx mają dwurdzeniowe procesory. na stronie LG brak informacji tzn jest informacja o serii 8xxx że takowy ma.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Witam
Chciałem się podłączyć do dyskusji, ponieważ na infolinii Lg powiedzieli mi że wszystkie nowe tv Lg od serii 6xxx maja dwurdzeniowe procesory, a przedstawiciel LG w jednym ze sklepów ze tylko seria 8xxx i 9xxx mają dwurdzeniowe procesory. na stronie LG brak informacji tzn jest informacja o serii 8xxx że takowy ma.

Tylko seria 860 i 960 mają dwurdzeniowca . A na Polską infolinie od LG nie zwracaj uwagi wogóle bo albo tam pracują debile albo tak firma LG traktuje nasz rynek .
 

Lesiu83

New member
Chciałbym się dowiedzieć czym różnią się modele LG 47LM765S od LG 47LM760S . Jak sugeruje symbol ten pierwszy powinien być wyższą serią , a mimo tego jest tańszy ?
 

marjos

Member
Ktoś zasugerował że model LG 47LM765S jest produkowany na wyłączność dla EURO RTV AGD, ale nie wiem czy tak jest dokładnie.
 

oliwier33

New member
Też tak słyszałem i tak potwierdzili mi w sklepie. Czy jest jednak sens dopłacać do serii 7xxx za 800 mci 1000 zł do serii 6xxx. Seria 7xxx na trochę większe zużycie prądu względem serii 6xxx co jest spowodowane podobno większą strefą podświetlenia
 

marjos

Member
Po tych wszystkich odpowiedziach skłaniam się do zakupu modelu LG 47LM670S. W media markcie jest do kupienia za 4999. Klips na okulary korekcyjne w Euro kosztuje 29 zł. Niby nie dużo, ale w komplecie go nie ma.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
 

kamil1405

New member
Dzwoniłem do LG w sprawie modelu 765s i z nim jest jakas ogromna ściema nie wiedzieli że nawet taki model istnieje. Po oczekiwaniu przez 10 minut udzielili mi informacji że tak został wypuszczony taki model w ograniczonej ilości egzemplarzy. to ja im zadałem pytanie dlaczego go nie ma na oficjalnej stronie LG - nie potrafili mi odpowiedzieć---DZIWNE!!!
ja chyba też kupie 670s.
i jeszcze jedno ... po otrzymaniu informacji że jest taki model to spytałem się czy jest on identyczny jak model 760s pan powiedział że podstawka się różni i mozliwe że podzespołami
 
Ostatnia edycja:

tingens

New member
Po tych wszystkich odpowiedziach skłaniam się do zakupu modelu LG 47LM670S. W media markcie jest do kupienia za 4999. Klips na okulary korekcyjne w Euro kosztuje 29 zł. Niby nie dużo, ale w komplecie go nie ma.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Ja miałem ten klips w 47lm670s kupionym w media
 

darrek4

New member
Po tych wszystkich odpowiedziach skłaniam się do zakupu modelu LG 47LM670S. W media markcie jest do kupienia za 4999. Klips na okulary korekcyjne w Euro kosztuje 29 zł. Niby nie dużo, ale w komplecie go nie ma.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.


Na agito.pl masz za 4415+przesyłka model 47LM660s a więc to samo w czarnym kolorze.
 

marjos

Member
Tu jest relacja z kofererencji LG, gdzie prezentują modele na 2012 rok i model 47LM765S jest w oficjalnej zapowiedzi. Infolinia LG ma strasznie niekompetentnych pracowników.
 
Ostatnia edycja:

pol_s

New member
takich sklepów jak euro jest multum na świecie ,i co dla każdej sieci oznaczali innym symbolem -absurd
Wcale nie absurd np. Samsunga UE-40D6750 tylko dostaniesz w sieci RTVEuroAGD i nigdzie indziej.
Ten sam model ale z inną podstawą nazywa się Samsung UE-40D6500 i możesz go kupić wszędzie.

Pozdrawiam
 
Do góry