lg 47lm620s wrazenia

lifoco

New member
Czy model 47LM660S ma również efekt zostawiania cienia, smugi po piłce przy oglądaniu piłki nożnej?
Proszę użytkowników o informację?
 

Pavlo

New member
a w panasonicu et5e tego niema?? kurde kupiłbym juz tego Panasonica ale lg620
ma dekoder s , dual play ,nagrywanie na usb, lepsze fukcje smart tv, mozliwosc podłączenia myszki, kosztem wifi i czytnika kart pamięci panas ma matryce Lg
panasa mogę miec za 2699 lg 2399 300zł różnicy nikt jakoś dobitnie nie wyjaśnia którego lepiej brac :confused::confused::confused::confused:
 

Pavlo

New member
ja mogę i kablem połączyć chodzi mi raczej o jakość 2d i 3d oraz ewentualne poświaty za piłka w futbolu choć w sumie i tak go nieogladam ale moze sie to przekłada na szybkie akcje w filmach również
 

tomekcl

New member
Ja zakupilem przed paroma dniami 42lm620s i TV bardzo mi sie podoba lecz w moim egzemplarzu natrafilem na banding, znaczy mysle ze to banding.
Nagralem nawet filmik, w fatalnej jakosci bo mam do dyspozycji rtylko komorke ale troche widac jak sie przyjrzeć. Jest z lewej strony ekranu. Tak mniej wiecej jak konczy sie tabelka z wynikiem meczu, okolo 2-3cm od krawedzi szeroki ok 5cio centymetrowy ciemniejszy pionowy pas.
Banding on 42lm620s lm620t - YouTube

Podpowiedzcie mi zwracac TV? troche mi to przeszkadza od kiedy to zauwazylem...
 

mixson

New member
tez się zastanawiam nad zakupem lm620 lub lm640 42' lub 47' jednak jakoś nie jestem przekonany co do LG.... ogólnie boję się kupić a potem mówić sobie "czemu nie wybrałem innego"
 

gpr

New member
z plusów to podpialem myszke bezprzewodowa i mam pilota magic za 35 zł:)do internetu jest idealna,praktycznie nie wlaczam laptopa od tygodnia.

No właśnie. Chwalić się kto ma jaką myszkę która z nim działa. Ja mam radiową 2.4ghz i zastanawiam sie czy Bluetootha nie będe musiał kupić i czy wszystkie bluetoothy działają.
 

Grinch

New member
LOGITECH CORDLESS DESKTOP EX 100 USB - działa
Cordless DesktopŸ LX 700 - działa

Stare to ale problemów nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry