lg 47lm620s wrazenia

siarah

New member
czesc,
opisz więc swoje wrażenia ..
jak obraz hd, jak sd jak 3d, jak konwersja 2d ->3d, jak spasowanie elementów :) ?
Jak multimedia ..smart tv .. ?
osobiście zastanawiam sie nad modelem 47lm615s, 47620s lub 47lw5500 i mam spore dylematy :) nie wiem czy warto dopłacać do niektórych bajerów ..
 

mario1288

New member
czesc,
opisz więc swoje wrażenia ..
jak obraz hd, jak sd jak 3d, jak konwersja 2d ->3d, jak spasowanie elementów :) ?
Jak multimedia ..smart tv .. ?
osobiście zastanawiam sie nad modelem 47lm615s, 47620s lub 47lw5500 i mam spore dylematy :) nie wiem czy warto dopłacać do niektórych bajerów ..

witam:)mam cyfre ,obraz hd rewelacja, z jednym ale...jest tak wyrazny ze az drażniący.Na rzaie nie kombinowalem z ustawieniami oprocz fabrycznych.Jeśli chodzi o 3d to ogladalem mecz i film rysunkowy:)z cyfry.jedno i drugie az chcialo sie ogladac..na smart tv tez mozna poogladac duzo w 3d.konwersja 2 do 3d jesli ustawi sie wieksza głebie to efekt calkiem fajny ale nie ma porownania do normalnego 3d.internet mam, podlaczony kablem...do bezprzewodowki trzeba dokupic adapter.przegladarka jak w kompie w ;ipcu bedzie moznba dokupic pilota magic do tego modelu.Mi sprzedali w sklepie an mr 200 ,ktory sie nie nadaje do tego tv wiec zwrocilem:)sd calkiem przyzwoicie.za tv zaplacilem 3845 z odbiorem w salonie a dzisiaj widze ze juz kosztuje 3760:)
 

Gollum

New member
dziwne, że widząc brak testów tego telewizora, a także posiadając go, nie masz ochoty sam zacząć tematu o nim tylko prosisz innych o opinie/wrażenia.
sam przymierzam się do zakupu i spośród 3 tv w tym 2 plazmowych, ten 3 to własnie 47lm620. mógłbyś porobić fotki z tego co widzisz, napisać coś, powiedzieć jak działa podpięty pod komputer, jak działa sygnał sd/dvb-t albo gry po hdmi. moglbys napisac co jest super a co nie. ale chyba boisz się pochwalić/zjechać telewizor jako pierwszy...
 

siarah

New member
mario1288
Jak po kilku tygodniach użytkowania lm620? pojawiły się jakieś dodatkowe plusy lub minusy?

Ciągle się zastanawiam nad modelem LG lm47620s. Drugi, który biorę pod uwagę to Panasonic L47ET5E .. ewentualnie jak wróci zdrowy rozsadek, to kupie coś tańszego, dlatego muszę szybko się zdecydować co bym starocia jakiegoś małego (czyt 40-42") nie kupił
.. a może jednak wystarczy mi lm47615s, tylko z tego co wiem jest mniej multimedialny od 620stki tylko czy warto dopłacać ? ;/
 

mario1288

New member
mario1288
Jak po kilku tygodniach użytkowania lm620? pojawiły się jakieś dodatkowe plusy lub minusy?

Ciągle się zastanawiam nad modelem LG lm47620s. Drugi, który biorę pod uwagę to Panasonic L47ET5E .. ewentualnie jak wróci zdrowy rozsadek, to kupie coś tańszego, dlatego muszę szybko się zdecydować co bym starocia jakiegoś małego (czyt 40-42") nie kupił
.. a może jednak wystarczy mi lm47615s, tylko z tego co wiem jest mniej multimedialny od 620stki tylko czy warto dopłacać ? ;/

z plusów to podpialem myszke bezprzewodowa i mam pilota magic za 35 zł:)do internetu jest idealna,praktycznie nie wlaczam laptopa od tygodnia.minusow nie widze.Jak dla mnie obraz jest idealny,3 d rowniez ale byc moze dla kogos kto szuka z lupą pewnie cos by sie znalazlo.tv mozna juz kupic za 3600,jak dla mnie warto.
 

mario1288

New member
Rozumiem, że mysz komputerowa podłączona do TV przez USB jest wykrywana od razu jako urządzenie zewnętrzne, tak ?
I jej kursor od razu pojawia się na ekranie TV, tak ?
A czy klawiaturę też tak można podłączyć ?

tak,wyskakuje informacja o wykryciu urzadzenia.Kursor pojawia sie od razu co do klawiatury to nie wiem ,jak bede w domu to sprawdze.
 

kecram

New member
tak,wyskakuje informacja o wykryciu urzadzenia.Kursor pojawia sie od razu co do klawiatury to nie wiem ,jak bede w domu to sprawdze.
Możesz jeszcze opisać jak przeglądarka? Czy wszystkie strony są wyświetlane? Czy miałeś jakiś problem z wtyczkami? Czy czegoś nie chciało wyświetlić?
Opisz coś więcej o tym Smart TV
 

placid

New member
Czy ten model ma przegladarke z adobe flash playerem ? pozwala ogladać materiały filmowe transmisje sportowe ? jak sprawuje się dvb-s ( konkretnie chodzi o cyfrę ) ? nie ma problemu z stworzeniem wspólnej listy z programów dvb-t , dvb-s ? jak z płynnościa obrazu nie ma problemów przy meczach siatkówki . piłki nożnej ?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Jak z input lagiem i czy zauwazalny jest na nim "teatr"? Teraz mam toshibe tl838 ale ten badziew jest na ebayu, sprzedaje go i wlasnie wpadl mi w oko ten 620 lub 615.
 
Do góry