LG 47lm620 czy warto?

Firel246

New member
Czy warto kupić ten tv? W MM za jakos 2600 + 4 pary okularów. Zalezy mi na obrazie i przyzwoitym 3d, internet, web browser - tego nie potrzebuje.
 

piomalek

Member
Ja mam tego TV ale w wersji 42calowej, oglądam filmy przez podłączenie laptopa kablem HDMI i żadnych problemów nie mam, odtwarzałem też z dysku zewnętrznego. 3D w nim jest chyba na przyzwoitym poziomie nie mam z jakim innym Tv zbytnio porównać, tylko jak rzeczy już są bliżej te co mają wyjść to sie rozmazują, ale rozmawiałem z gościem który ma aktywne 3D i mówił że tak samo ma. Głębia jest dobra, oczywiście możemy ją zwiększyć jak i zmniejszyć w ustawieniach. Po wzięciu ustawień Tv z tego forum jestem zadowolony z jakości obrazu. Nie zauważyłem w swoim egzemplarzu również nierównomiernego podświetlenia. Posiadam do niego odbiornik Wi-Fi więc nie potrzebuje do niego dokupować Magic Motion ponieważ znalazłem aplikacje na androida i za jej pomocą mogę sterować Telewizorkiem. Jeśli masz jakieś pytania mogę odpowiedzieć (jeżeli będę znał odpowiedź xD)
 
Ostatnia edycja:

Firel246

New member
Jak się siedzi od Twojego telewizora w odległości 3-4m to widać coś niewyraźnie? I jak z HD? jest zadowalające? choć obecnie na rynku to chyba każdy TV ma już dobry obraz, teraz się firmy biją o te "bajery" i aplikacje do SMART Tv
 

piomalek

Member
Jak się siedzi od Twojego telewizora w odległości 3-4m to widać coś niewyraźnie?

Ja siedzę od TV ok. 5m i nic nie widzę niepokojącego w obrazie, czy coś sie rozmazującego. Siedziałem również bliżej i też nic takiego nie zauważyłem. W 3D czasami jest widoczne to że jeden obraz jest nałożony na drugi ale to zależy od filmu.

I jak z HD? jest zadowalające? choć obecnie na rynku to chyba każdy TV ma już dobry obraz, teraz się firmy biją o te "bajery" i aplikacje do SMART Tv


Jak z HD?? ja podłączam laptopa, mam poustawiane wszystko i jest cacy obraz. Ja w promocji kupiłem Wi-Fi za 10zł, i cacy mi śmiga, normalnie na fejsa wbiłem. Nie wiem czy to przez słaby ruter czy tak jest ale przez Wi-Fi film chwilkę sie odtworzył później buffer i znów kawałek. Ale tak to nie mam problemu z otwarzaniem filmów w FullHD.
 

bumtarara

Member
Mam też 42 można by powiedzieć 43 calowego lm tylko 640 ale prawie to samo co 620, i w moim przypadku odległość od tv jest 2,5m, odległość powinna być tak jak producent przykazał czyli 2xprzekątna ekranu czyli w twoim przypadku 47cali = 119cm czyli 119cm x2
 

piomalek

Member
Mam też 42 można by powiedzieć 43 calowego lm tylko 640 ale prawie to samo co 620, i w moim przypadku odległość od tv jest 2,5m, odległość powinna być tak jak producent przykazał czyli 2xprzekątna ekranu czyli w twoim przypadku 47cali = 119cm czyli 119cm x2


Jeżeli to do mnie jest, tak wiem powinna być, ale nie mam takiej możliwości i mam ok. 5m i nie narzekam.
 
Do góry