LG 47LA740S najlepsze ustawienia obrazu ?

mlody_tm

New member
Witam Was,

Jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem modelu LG47LA740S.
Czy mógłby mi ktoś pomóc.
Nigdzie nie moge znalezc zadnego gotowca... ustawien obrazu tego telewizora zebym mogl maksymalnie cieszyc sie z oglądania filmów.
Bardzo lubie ten efekt "teatru" - tego płynnego odtwarzania... oglądam w większości filmy na nc+, no i nowości bluray lub .mkv 720-1080.

Wcześniej mialem LCD Samsunga 100Hz, i wydaje mi sie ze 3 letni telewizor mial lepszy obraz... bardziej płynny niz moj nowy LG.

Pomóżcie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz już musisz pozytywnie myśleć. Dlatego dobór nowego modelu musi być poprzedzony dużym rozeznaniem. Teraz idzie się na cenę i jak widać nie jest to jedyne kryterium wyboru
Zamów kalibrację obrazu - ale płynności niestety nie poprawisz.
 

mlody_tm

New member
No wlasnie pomyslalem ze uda sie cos polepszyc stosujac indywidualne ustawienia.
Moze ktos z forum ma taki tv i zna sie na tym..:: bylbym wdzieczny za takie ustawienia.

A co to znaczy zamowic kalibracje ?

I pytanko... Na ktorym hdmi podlaczyc nc+ ?
Obojetnie ? 1 to w nawiasie arc, 2 to po prostu hdmi a 3 wejscie to mhl.

Dziekuje
 
Ostatnia edycja:

andreas2012

New member
co się z wami porobilo, kiedyś sony Panasoniki kupowalisci i było to dobre a teraz Samsungi lg i same narzekania na jakość i nikt nie wyciąga najbardziej podstawowego wniosku - ze może sa to slabe jakościowo odbiorniki tylko kupuja coraz więcej? tak to my daleko nie zajdziemy za 10 lat będziemy mieć jeszcze gorszy obraz jak obecnie...
coz ten typ tak ma nic nie zrobisz...
 

Veto

New member
Zamów kalibrację to Ci gałkę oczną skalibrują ,żeby nie była wrażliwa na luxy ,temperaturę ,wilgotność,ciśnienie,rodzaj światła oraz zmiany w scenach filmowych,zakładają na oko filtr polaryzacyjny,kompensacyjny i jazda... pomijam jakość filmów.Zawsze piszę ,że 99.99% urządzeń to gówno !!

Dymanie biednych ludzi jest powszechne na całym świecie i powinno być karane!!

Nie ma jak live
sex dziewki koks i tajski boks :)
 
Do góry