LG 47LA660s vs Philips 47PFL5008h

konstant

New member
Stoję przed ostatecznym wyborem.
Tv będzie używany do nc+ i konsoli ps3 w stosunku 50-50.

Wiem, że Filip ma mulący interfejs ale nie przeszkadza mi to ponieważ jedyne co będę robił to zmiana źródła.

Funkcje smart mnie nie interesują, 3D tak samo. Liczy się tylko jakość obrazu oraz płynność.

Na tą chwilę jestem za LG. Ewentualnie jakiś inny model do 3000 zł?
 

pawel1304

New member
Stoję przed ostatecznym wyborem.
Tv będzie używany do nc+ i konsoli ps3 w stosunku 50-50.

Wiem, że Filip ma mulący interfejs ale nie przeszkadza mi to ponieważ jedyne co będę robił to zmiana źródła.

Funkcje smart mnie nie interesują, 3D tak samo. Liczy się tylko jakość obrazu oraz płynność.

Na tą chwilę jestem za LG. Ewentualnie jakiś inny model do 3000 zł?

Nie tylko mulący interfejs, ale nawet irytujący jest przy zmianie źródła. Ja bym na twoim miejscu nawet się nie zastanawiał nad Philipsem, sam go mam i po kilku miesiącach staram się go sprzedać, a w zamian kupuję LG 640s, niebo a ziemia, LG ma o wiele bardziej płynny obraz.
 

zgred

Member
Mam Philips'a 5008h tylko w wersji 32".
Niestety, ale nie jestem z niego zadowolony.
Skusiłem się na niego, gdyż wcześniej miałem model 6007k, który był w moim odczuciu znacznie, znacznie lepszy (pod względem obrazu).

Co do menu w Philips'ie to jest jak piszą koledzy - muli (choć porównując do zeszłorocznego modelu to demon szybkości), jest wolne, smart TV dość ubogie, ale to Cię nie interesuje.
Próbowałem różnych ustawień, także znalezionych w necie i zawsze musiałem iść na kompromis - albo ziarno (szum) i artefakty, albo ostry obraz.

Mogę go bezpośrednio porównać z Panasonic'iem 32e6, który posiada moja młodsza siostra i mi się osobiście obraz tam dużo bardziej podoba.
 
Do góry