Lg 42pn450b vs lg 32ln575s vs sharp lc-32le350v-bk

hellhammer

New member
Ktory brać LG 42PN450B VS LG 32LN575S VS SHARP LC-32LE350V-BK

Pierwszy kusi wielkością i tym że to plazma i kolory lepsze i czerń.
A te 2 ledy kuszą tym ze są FHD i maja wifi,lan i aplikacje internetowe i dts.
Sam już nie wiem. Cena to maksymanie 1400zł.

Przeznaczenie oglądanie SD i HD z DVB-T, seriali i filmów z pendrivea i kompa SD i FHD oraz serwisy internetowe w stylu tvnplayer,weeb tv itp. Czasem jakieś mecze z TV.
Do grania nie będzie służył.
 

hellhammer

New member
ten lg 42pn450b mozna juz kupic za 1330zl ten panas to juz wydatek conajmniej 1450zl.
A w Tv bedzie oglądany od 17 do pozna w nocy a na weekendach i w dzien.
Odleglosc od Tv 2 metry, tv albo tylem do okna,zaraz przy nim,albo bokiem
 

hellhammer

New member
Dobra dzis zamowilem LG 42PN450B.
Pytanie do znawców. Jak dobrze skalibrowac taki Tv.
Kalibrujemy w nocy czy mozna i w dzien ? Te kwadraty maja sie zlewac czy ma byc widac róznice? W jakiej odelgłosci patrzec na Tv podczas kalibracji? Jakie wytycznie co do wypalania itp?
jak sprawdzic w takim tv ile gdzin pracowal?
 

Krzysiek1024

New member
Proponuję wejść na stronę producenta, ściągnąć podręcznik użytkownika (jest w wersji PL) i przeczytać rozdział Korzystanie z instrukcji obsługi, tej w telewizorze. Tam jest dużo informacji i powinieneś znaleźć gdzie się wyświetla liczbę pracy telewizora. Poza tym, jak nie miałeś wcześniej plazmy pamiętaj aby nie wyświetlać przez długi czas statycznego obrazu. W instrukcji jest to wszystko opisane. Masz jakiś problem z kolorkami w LG 42PN450B? Może ktoś zmieniał ustawienia fabryczne?
 

hellhammer

New member
chodzi mi o trydby expert, przy ustawianiu kolorw, bo zaden mi z trybow kino itp nie odpiwada, jak ma przebiegac duzy kwadrat ma sie maksymanie zlewac z malym? w jakiej odleglosci od tv byc i np przy ceimnym pomieszczeniu czy prz switle dziennym :D?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
On ma słabe zabezpieczenia przed wypalaniem. Musisz go przeformatowywać przy dużej ilości grania na jednym kanale.
 
Do góry