LG 42PC1RR vs Samsung PS-42C7H

LG 42PC1RR vs Samsung PS-42C7H


  • Total voters
    0

Zeraw

New member
Witam caly czas jestem w niepenosci ktory tv wybrac :/ ale postanowilem ostatecznie sie zdecydowac i przy okazji zadac ostatnie moje pytanie z serii "ktory tv wybrac" licze raz jesczze na wasza pomoc w wyborze ostatecznym, ja dodam od siebie ze caly czas sie wacham, raz mysle o Samsungu i juz jestem pewien ale innym razem spojrze na Lg-ka i zmieniam wybor na lg-ka i caly czas tak kraze miedzy nimi, dodam zebyscie w odpowiedziach nie kierowali sie cena ani nie dodawali odpowiedzi typu "a nie lepiej panasonic" czy tam inny, poprostu porozmawiajmy o tylko tych 2 konkretnych modelach, dodalem ankiete zeby obrazowo mozna bylo zobaczyc ktory wygra

:hmm:
 

setunia

New member
Bez reklam
Wybacz, ale kiedy będziesz kupował samochód to będziesz się pytał sąsiada, czy to ma być Merol czy Audi? Wiele razy było mówione - WYBORU KAŻDY MUSI DOKONAĆ SAMODZIELNIE!
Na forum mozemy tylko podawac typy i za lub przeciw danemu modelowi bo jeśli nie będziesz zadowolony to powiesz potem, że to forum jest do d... i żle Tobie doradzili. Jesli nie możesz sie zdecydować to najprościej dwie zapałki i niech żona losuje - bedziesz mógł zawsze na nią zwalić winę:-D
Pozdro.
 

ryba1

New member
To raczej słaboporównywalne modele, co??? Brawo setunia :D

Witam,
i potwierdzam:
jak wyżej!
Zeraw - wybieraj sam/-a! Bądź mężczyzną/mężczyzną!

:D
 

Zeraw

New member
juz wybralem raczej, przygladalem sie im i przygladalem i tak kilka dni az wkoncu doszlem do wniosku ze jednak to bedzie Samsung ale teraz problem polega na tym ze nikt mi go "niechce" sprzedac tzn. nigdzie na magazynach go nie ma oczywiscie mowimy to o sklepach siciowych typu : EURO, Avans, Media Markt itd. bo tylko takie bralem pod uwage ale chyba jednak bede musial skorzystac z internetowych ofert :/ i juz niedlugo mysle ze zawisnie na mojej scianie :)

Pozdrawiam
Zeraw
 

yatre

New member
Zeraw napisał:
juz wybralem raczej, przygladalem sie im i przygladalem i tak kilka dni az wkoncu doszlem do wniosku ze jednak to bedzie Samsung ale teraz problem polega na tym ze nikt mi go "niechce" sprzedac tzn. nigdzie na magazynach go nie ma oczywiscie mowimy to o sklepach siciowych typu : EURO, Avans, Media Markt itd. bo tylko takie bralem pod uwage ale chyba jednak bede musial skorzystac z internetowych ofert :/ i juz niedlugo mysle ze zawisnie na mojej scianie :)

Pozdrawiam
Zeraw
witam
Nie wiem czy to będzie daleko dla Ciebie ale w Dąbrowie Tarnowskiej w tutejszym super - hiper markecie;) stoi od wczoraj na półce nówka C7H, cena coś około 5k
 

TRIESTO

New member
Witay Yatre
42C7H jest dostępny w Media Expercie za 4499 pln.
Ja kupiłem ten TV ale oddałem , i czekam na nowy lub zwrot gotówki ale szerzej pisze o tym w wątku o samsungach.

Pozdrawiam
 

zs1111

New member
kup LG

Kup LG ,dwa tunery PIP twardy dysk 80GB, mniej awaryjny niz Samsung obraz porównywalny z Panasoniciem dobrze pracuje z komputerem wejscie DVI dokładny test w VIDEO MIX 2006 nr5

:hmm:[/quote]
 
Do góry