LG 42LM670S a 42LM620S

PLANETA

New member
No to te 2 rzeczy dają nam w sumie jakieś 350 zł więcej, do Lm 620 więc wybór jest jasny ,chyba dołożyć kasy i mieć to w zestawie.

42LM670S Ten ma to w komplecie.
 

electro69

New member
No to te 2 rzeczy dają nam w sumie jakieś 350 zł więcej, do Lm 620 więc wybór jest jasny ,chyba dołożyć kasy i mieć to w zestawie.

42LM670S Ten ma to w komplecie.
Witam
Nie jestem taki przekonany że to jest oczywisty wybór:-D
Pilot: LG AN-MR300 Magic Remote - czy to jest taka nie zbędna rzecz do użytkowania tego telewizora patrząc na razie na ilość aplikacji polskich szału Smart Tv od LG nie robi żadnego (np. ciągle przekładają termin pojawienia się Tvn Player co już nawet nie jest śmieszne) ... teraz dołożyli ponoć Skype (tylko komu on jest potrzebny jak ktoś pisał że kamerka kosztuje ok. 400 zł porażka) ... powinni się uczyć od Samsunga (jak go nie lubię ogólnie ;-)) jeśli chodzi o Smart ... w ostatnich aktualizacjach wprowadzili możliwość działania myszki i klawiatury z telewizorem więc w czym jest problem kupić myszkę bezprzewodową (koszt ok. 35 zł) i będzie pewnie lepiej działać niż ten pilot ... po za tym inni producenci TV nie mają w większości tego typu pilotów i jakoś da się żyć :grin:

Adapter: LG AN-WF100 - tu już może jest inna historia natomiast też nie widzę problemu żeby na początku podpiąć kablem (koszt kilku złotych) zawsze to stabilne połączenie (z wi-fi różnie bywa) ... wiadomo główny minus to estetyka czyli ten kabel po pokoju ... jeśli będzie przeszkadzać zawsze można wtedy dokupić ten adapter ;-)
Podsumowując nie ma się co tym sugerować tylko patrzeć na parametry obrazu (nie wiem czy LM620s ma gorszą matrycę od LM660s) może ktoś to wie ?
Różnica między tymi modelami waha się w granicach 500 - 600 zł czy warto dopłacać aż tyle za dodatkowe bajery lub funkcje obrazu (które i tak w większości testów jak kalibrują obraz każą wyłączać :D) i oczywiście cieniutką ramkę każdy sobie musi odpowiedzieć sam :wink:
Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Zawsze do kalibracji wyłącza się wszystkie "dodatki" Ale pózniej po, przynajmniej część z nich powinna być włączona.Moim zdaniem warto dopłacić do 42LM660S.670S
 
Ostatnia edycja:

Deejeey

New member
trzeba tez wziasc pod uwagę tył tv jesli ma wisiec na ścianie jak najbliżej to tylko model 670S ponieważ wszelkie złącza idą w dół lub w bok a w 620S złąćza idą na wprost więc bedą przeszkadzać
 

Bronson

Member
trzeba tez wziasc pod uwagę tył tv jesli ma wisiec na ścianie jak najbliżej to tylko model 670S ponieważ wszelkie złącza idą w dół lub w bok a w 620S złąćza idą na wprost więc bedą przeszkadzać
Mylisz się ponieważ mam 42LM620S i wszystkie złącza idą w bok i w dół tzn.pionowe idą w bok a poziome w dół i po co wprowadzać kogoś w błąd ? Pozdrawiam
 

baasior

New member
Dziś porównywałem ze sobą lm620s i lm660s na tych samych parametrach obrazu i wyszło na korzyść 660s do tego pare dodatków które ma więc chyba warto te 400zł dołożyć.
 

jmahorow

New member
Aktualnie mam ustawienia wziete z lm670. Dziala niezle. Nie wiem jak jest w lg, mam go od niedawna.. w samsungu mialo to ogromne znaczenie i trzeba bylo miec od konkretnego modelu i matrycy...malo tego samsung wypuszczal serię np. C z roznymi matrycami. Np. Od samsunga lub innych producentow. Oczywiscie matryce sq lub inne wariacje byly najlepsze. Nie wiem jaka jest obecna polityka samsunga, ale byc moze lg tez produkuje ten sam model na roznych matrycach. Czy ktos ma jakies rozeznanie na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
Do góry