LG 42LM670S a 42LM620S

Pietras1993

New member
Witam, czy te tv różnią się znacząco? Pytam, bo znalazłem ofertę LG 42LM620S za 2999 zł z adapterem wi-fi i pilotem Magic Remote. 42LM670S kosztuje ok.3600zł.
 

micmus

Member
Bez reklam
Witam, czy te tv różnią się znacząco? Pytam, bo znalazłem ofertę LG 42LM620S za 2999 zł z adapterem wi-fi i pilotem Magic Remote. 42LM670S kosztuje ok.3600zł.

Podpowiem jeszcze, że 42LM660s można dostać za 3200 zł (ja bym zdecydowanie dołożył). Od modelu 670 różni się tylko kolorem ramki. Już sam desing jest wart takiej dopłaty względem 620.

Jak pokombinujesz kupisz model 660 w cenie 620 :)
 

barteknowack

New member
Bez reklam
670 posiada design CinemaScreen czyli jest bezramkowy, 620 ma normalną, acz cienką ramkę. Dodatkowo powinny być dodawane do 670 okulary "nakładki" na normalne .
620 jest WiFi i MagicRemote "Ready, czyli te elementy są do dokupienia osobno (w twoim zestawie juz są) a w 670 to wszystko już jest.

Najlepszy stosunek ceny do jakości średnio ma model 660, posiada CinemaScreen, dodatki, a jest nieco tańszy od 670.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
powinny być dodawane do 670 okulary "nakładki" na normalne .
Najlepszy stosunek ceny do jakości średnio ma model 660, posiada CinemaScreen, dodatki, a jest nieco tańszy od 670.

1 para "Clip On" (nakładka na okulary korekcyjne) powinna też być dodawana do wszystkich wielkości modelu LM660S, ale nie zawsze tak jest.

http://www.lgblog.co.uk/wp-content/uploads/2012/03/2012-Model-Master-V4.0.pdf

Specyfikacja wszystkich modeli TV LG na rok 2012 na angielskiej stronie lgblog.co.uk
Ale sprawdzajcie to przed zakupem (czy jest w opakowaniu 1 para "Clip On"), bo polscy dziadowscy dystrybutorzy LG czasem ich nie dodają, chociaż oczywiście powinni.
 
Ostatnia edycja:

lotartur

New member
Podpowiem jeszcze, że 42LM660s można dostać za 3200 zł (ja bym zdecydowanie dołożył). Od modelu 670 różni się tylko kolorem ramki. Już sam desing jest wart takiej dopłaty względem 620.

Jak pokombinujesz kupisz model 660 w cenie 620 :)

Hej, wróciłem z MM i tam twierdzą, że nie tylko ramką ale także procesorem, zaraz dzwonie do LG.
 

Pigway

New member
Hej, wróciłem z MM i tam twierdzą, że nie tylko ramką ale także procesorem, zaraz dzwonie do LG.

Co za brednie sprzedawczyków, wszystko by tylko sprzedać droższe osobie nieświadomej. Praktycznie cała seria LM za wyjątkiem 615s nie różni się od siebie niczym, ewentualnie tylko wyposażeniem lub wyglądem.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Co za brednie sprzedawczyków, wszystko by tylko sprzedać droższe osobie nieświadomej. Praktycznie cała seria LM za wyjątkiem 615s nie różni się od siebie niczym, ewentualnie tylko wyposażeniem lub wyglądem.
No teraz to akurat Ty bredzisz. Przejrzyj choćby tego pdf'a z postu powyżej, a dowiesz się że różnic jest sporo.
 

Pigway

New member
Modele 620S, 640S, 660S oraz 670S posiadają dokładnie te same parametry, co można porównać na stronie LG.

Nie biorę tutaj pod uwagę wbudowanego WiFi, Cinema Screen, itd. Najbardziej ekonomicznym wyborem jest najprawdopodobniej 620S z adapterem WiFi oraz pilotem Magic lub model 660S. Sam w przyszłym tygodniu zmieniam swojego ubiegłorocznego LW4500 właśnie na jeden z powyższych modeli. Zaznaczam iż porównuję modele do 670S, nie powyżej. Ponadto nie mówmy tutaj o lepszym procesorze, gdyż to już ciemnota wciskana przez MM.
 

melinek11

New member
modele 620s, 640s, 660s oraz 670s posiadają dokładnie te same parametry, co można porównać na stronie lg.

Nie biorę tutaj pod uwagę wbudowanego wifi, cinema screen, itd. Najbardziej ekonomicznym wyborem jest najprawdopodobniej 620s z adapterem wifi oraz pilotem magic lub model 660s. Sam w przyszłym tygodniu zmieniam swojego ubiegłorocznego lw4500 właśnie na jeden z powyższych modeli. Zaznaczam iż porównuję modele do 670s, nie powyżej. Ponadto nie mówmy tutaj o lepszym procesorze, gdyż to już ciemnota wciskana przez mm.

mozesz cos wiecej powiedziec na temat lm620s?? Wady, zalety?? Skąd taki wybór... Itp itd?
 

melinek11

New member
Napisałeś prywatną wiadomość, jednak nie mogę Ci odpowiedzieć gdyż wyświetla mi komunikat że masz ich za dużo i musisz wyczyścić miejsce. Daj znać to ci wyślę opis oraz linki.
CZEKAM NA ODPOWIEDZ, PORZĄDEK JUŻ JEST.. chciałbym zeby ktos mnie w końcu przekonał albo do LG LM620S ALBO PANAS ET5E.. jakoś dotychczas nikt nie potrafi wymienić zalet i wad 620s..
 

PLANETA

New member
Więc chyba w tym tygodniu go kupię ,mowa tu o modelu LG 42LM670S lub LM640S coś z tych 2 raczej.
 
Ostatnia edycja:

kogutko21

New member
Do 620s jest dedykowany adapter WiFi + pilot Magic Remote.
Model 660s już posiada wbudowane WiFi i pilot w zestawie. Podstawowa różnica to ramka w 620s i brak wyjścia słuchawkowego (wg www LG).
 

kogutko21

New member
Smart TV.
Pewnie większość z użytkowników LM620/LM660 ma bieżące aktualizacje, stąd pytanie: czy pojawił się TVNPlayer? Jakie inne ciekawe aplikacje są dostępne?
dzięki
 
Do góry