LG 42LM660s jaki jest ten INPUTLAG !!!

FireX

New member
Witam, od 2 miesięcy czekam na test tego TV oraz opinie ,dziś miałem już brać ten TV ,ale dalej nie wiem co z tym input lagiem.

Ile wynosi INPUTLAG w trybie GRA i czy da się grać w gry na konsoli xbox360

Przeznaczenie
85% xbox360
15% filmy 3d (LG bo ma pasywne 3D)

Proszę pilnie o ODP ,bo sprzęt audio jest juz w drodze a TV dalej nie mam

Ponadto

Do Twoich potrzeb z małym input lagiem :
Philips 42 PFL 4007
Philips 40 PFL 5007
Sharp 40LE 630
Panasonic 42 Et5

kiki czy modele philips5507 /sharp le730 tez maja tego input laga ok (tych akutat nie widze na allegro)
 
Ostatnia edycja:

Damiano2d

New member
LM670S według testow zagranicznych ma inputlaga miedzy 30-40ms w trybie gra. Ja zaraz zamowie na "aledrogo" ten tv lm660s. Ma mało wad z tego co czytam :)
 
Ostatnia edycja:
E

edrache

Guest
jeśli dobrze widzę, to mój 42lm660s ma inputlag -100ms albo mam beznadziejną matrycę w laptopie :)
01.jpg

02.jpg

03.jpg
 
E

edrache

Guest
rzeczywiście, zapomniałem zmienić tryb na "Gra", ale True Motion na pewno było wyłączone. Dzisiaj nie dam rady zrobić kolejnych testów, jutro wrzucę poprawione zdjęcia
 

wbbmzg

New member
Zastanów się najpierw co mierzysz...
r7100w.jpg

czas reakcji matrycy telewizora to A + B. Dochodzi do tego opóźnienie w przekazaniu sygnału z wejścia na wyjście poprzez hardware telewizora. Całość tworzy inputlag... W trybie gra jest ok. Widać to dobrze w opóźnieniu wskaźnika myszki jak podłączysz kompa. Na standardowych ustawieniach (z "polepszaczami" to jakieś pół sekundy chyba ;) )
 
Ostatnia edycja:
E

edrache

Guest
Poprawione zdjęcia w trybie Gra
04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg


Różnica jest wyraźnie mniejsza i nie przekracza 50ms. Jeśli chodzi o ten "minusowy" input lag to rzeczywiście coś mi się popieprzyło, mój błąd :)

@Speedstar: CRT? A co to? ;) A tak serio, to ma ktoś jeszcze taki monitor?
 

Damiano2d

New member
O dzięki wielkie. 50ms to chyba nie tak tragicznie. Coś mi się wydaje że w trybie FILM miałby niższy inputlag. Ciekawe ile by miał z właczoną konwersja 2D->3D. Z sekunde pewno.
 

Speedstar

New member
Owszem mam taki monitorek CRT, kurzy mi się na strychu, jak będe miał trochę czasu to zrobię test z tym TV w porównaniu do monitora CRT.
 
Do góry