LG 42lm660s -filmy 3d

kasor20

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie filmów 3d na tym tv.

Posidam filmy gdzie obraz na tv trzeba złączyć lewo/prawo albo góra/dół

Dlaczego jak już złącze ten obraz w jeden to nie boge przejść żeby był on w całości bez 3D
Zawsze jak wyłącze 3D to znowu mam 2 obrazy. Da się wogóle tak zrobić

Kolega ma LG42lw4500 i wystarczy że złączy obraz w 1 całość i wyłączy 3d i może oglądać film bez 3D
 

cabrio

New member
Może ma w menu dodatkową konwersację z 3D->2D,ogólnie mając film np SbS na moim lg 47lm670s w menu mam tylko ocje 3D w okienkach do wyboru
 

macias13_84

New member
W LW4500 jak wchodzisz w menu 3D masz dwie zakładki jedna 3D(domyślna) a druga 2D(z prawej strony ma górze)
przełączasz na 2D i wybierasz przejcie góra-dół lub prawo lewo do 2D
 

andreas2012

New member
W LW4500 jak wchodzisz w menu 3D masz dwie zakładki jedna 3D(domyślna) a druga 2D(z prawej strony ma górze)
przełączasz na 2D i wybierasz przejcie góra-dół lub prawo lewo do 2D

prawdziwy (czytaj oryginalny) film 3D dziala zarowno w 3D jak i 2D a to co opisujesz to metoda piracka na 3D konwertuja zazwyczaj do matroski obraz podzielony na 2 czesci
 

macias13_84

New member
Jak metodą piracką może być funkcja którą realizuje sam telewizor?
Jak włączam n-kę na kanale 3D to też mam side-by-sieda więc jak mniemam telewizja N piraci...

Zbaczamy z tematu Kasor20 pytał się jak włączyć 2D na filmie side-by-side
 

macias13_84

New member
@slawko_23
wiem że nie piraci to tylko taki przykład:p

Witam. Mam pytanie odnośnie filmów 3d na tym tv.

Posidam filmy gdzie obraz na tv trzeba złączyć lewo/prawo albo góra/dół

Dlaczego jak już złącze ten obraz w jeden to nie boge przejść żeby był on w całości bez 3D
Zawsze jak wyłącze 3D to znowu mam 2 obrazy. Da się wogóle tak zrobić

Kolega ma LG42lw4500 i wystarczy że złączy obraz w 1 całość i wyłączy 3d i może oglądać film bez 3D

U mnie to działa właśnie w taki sposób jak opisałem(LW4500), jak mniemam gdy autor pytał o sbs to raczej nie miał na myśli oryginalnych BR
 
Do góry