LG 42LM660S+dysk sieciowy+napisy

sajmony

Member
Witam,
zainstalowałem dysk sieciowy na routerze Tp-link W8970, telewizor po DLNA ładnie go widzi, odtwarza filmy ale nie chce odtwarzać napisów, nie mam już pomysłu.
Czy komuś w takiej konfiguracji działają?
 

sajmony

Member
Wszystkie napisy mam w formacie srt, po usb nie mam problemu ale chciałem sobie ułatwic życie i utworzyłem dysk sieciowy aby mieć multimedia w całym domu.
 

Duris

New member
Przecież nie napisał, że podłączył NAS tylko, że jedzie przez router Tp-link W8970 + dysk Samsung. Spróbuj "wtopić" napisy do zawartości video.
 

Duris

New member
sajmony: możesz napisać coś więcej o tym "kombajnie" TP-Link W8970 ? Jak jest ogólnie z odtwarzaniem filmów z tego urządzenia, nie zrywa, transfer wyrabia ?
 

sajmony

Member
sajmony: możesz napisać coś więcej o tym "kombajnie" TP-Link W8970 ? Jak jest ogólnie z odtwarzaniem filmów z tego urządzenia, nie zrywa, transfer wyrabia ?

Sprzęt chodzi bardzo dobrze, ma dużo mozliwości konfiguracji, zasięg wifi nie najgorszy ale spodziewałem sie po tych trzech antenach znacznie więcej. Mój stary linksys (niestety wysiadł) zasieg miał lepszy. Jeżeli chodzi o filmy i działanie dysku bez zastrzeżeń.
Ale tv mnie rozczarował z brakiem czytania napisów z dysku zewnętrznego.
 
Do góry