LG 42LM620S + WiDi + dobry router do FullHD

feliz

New member
Czesc,

Czy ktos z was udostepnia po WiDi filmy FullHD przez opóźnień?

U mnie sytuacja wyglada tak:
Laptop z widi (karta intela)
TV LM620s + oryginalny adapter LG wifi
Router TP Link 300 Mbitów 2,5Ghz

Udostepniam ekran jako rozszerzony na TV w rozdzielczosci 1920x1080. Wszystko ok...tylko jest lekkie = widoczne lagowanie :(

Wiem ze sugerowany jest do tego Router 5Ghz i planuje taki kupic...pytanie czy ktos juz ma, korzysta i jest z tego zadowolony. Bo jesli router 5GHz nie zalatwia sprawy to nie bede inwestowal.

Dzieki, Pozdrawiam
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Przy WiDi jest połączenie Direct WiFi, router jest pomijany.

We właściwościach karty bezprzewodowej w menadżerze urządzeń ustaw:
Agresywność mobilności: Najniższa
Moc transmisji: Najwyższa
Szerokość kanału 802.11n dla pasma 2.4GHz i 5GHz: Automatyczny
Tryb 802.11n: Włączony

W module oszczędzania energii dla karty wifi ustaw maksymalną wydajność. Sprawdź czy nie ma nowszego sterownika do karty bezprzewodowej i programu do WiDi. Na jakiej odległości się łączysz laptop - TV? Zobacz czy będzie poprawa jak się przybliżysz i będzie lepsza siła sygnału. Przez kombinację klawiszy Win+P przetestuj tryb "tylko projektor".
 

rychu

New member
Też kombinowałem z tym widi, dopóki mi się na kompie coś nie zepsuło i raz działa a raz nie, ale przesłanie fullHD raczej jest niemożliwe bez opóźnień na ten telewizor.
Z tego co kiedyś wyczytałem, to wersja widi zastosowana w tym modelu, nie obsługuje fullHD.
Wkurzyło mnie to, bo przecież reklamowali widi jako bezprzewodowe hdmi, które przecież stworzone jest do fullHD.
 
Do góry