LG 42lm620s Dziwne dzwieki

Battle85

New member
Witam.
Okolo pol roku temu oddalem tv na gwarancje, poniewaz trzeszczaly glosniki i jak to gosc z seswisu powiedzial obudowa dostawala rezonansu i trzeszczala.
Po tyg oddali tv i wszystko bylo ok do czasu kiedy od paru dni z obudowany zaczely wydobywac sie dziwne dzieki, systematyczne cykanie obudowy, srednio co 20sekund, czasem cyka czasem nie.Nie wiem od czego to zalezy,co gorsze cyka nawet przy wylaczonym tv i zasnac czasem nie daje,doprowadza mnie to do szalu.

Probowalem podociskac obudowe,podokrecac srubki i nic nie daje znowu sie pojawia cyk,cyk,cyk :)
Chcialem poruszyc temat na forum zanim zadzwonie do serwisu.
 

mikomir

New member
Witam,
Jeżeli to cykanie występuję również przy wyłączonym TV to na 90 % winny jest zasilacz, dokładnie przetwornica napięcia.
Przetwornice "lubią" wydawać czasami takie dźwięki. Oddaj TV do serwisu, naprawią tę przypadłość.
 

Battle85

New member
Witam,
Jeżeli to cykanie występuję również przy wyłączonym TV to na 90 % winny jest zasilacz, dokładnie przetwornica napięcia.
Przetwornice "lubią" wydawać czasami takie dźwięki. Oddaj TV do serwisu, naprawią tę przypadłość.

Serwis powiedzial, ze to nie przewtornica bo przy wyl TV z pradu dalej wystepuje dzwiek.
TV po 2 tyg wrocil z serwisu nie naprawiony.Gosc powiedzial, ze problemu nie zauwazyl.
Zadzwonilem na infolinie porozmawiac z pseudo pracownikiem,ktory chcial zebym wlaczyl test dzwieku i zapytal czy ten dzwiek cykania jest glosniejszy od testu dzwieku.Odp ze nie i ze w tym momencie to cykanie nie wystepuje.Odp, ze to w takim razie jest nieszkodliwe i dopuszczalne.
A dzwiek jest tak drażniacy, ze zasnac sie przy tym nie da.Dzwiek wydobywa sie z lewej tylnej czesci obudowy niedaleko wszystkich wejsc hdmi itp.Srubki lekko poodkrecalem,czesc obudowy obleilem tasmą-dzwiek dalej wystepuje.Serwisant powiedzial, ze zglosi sprawe do dzialu reklamacji ale wnioskujac z rozmowy z nim nic z tego nie bedzie.Pytalem sie kiedy mozna spodziewac sie odp-Nie wiem. Ja mu tlumacze problem a on - Cos jeszcze.Czekal zeby tylko sie rozlaczyc bo przyszedl na 8 godz do pracy i do domu w ogole nie chcial pomoc.

Co zrobic jezeli Serwis mi nie pomaga,TV na gwarancji jeszcze 0,5 roku a dzwiek doprowadza do szału,pomocy bo inaczej TV poleci wkoncu przez okno a szkoda ;)
 

Disto

New member
Bez reklam
Cyka przy wyciągniętej wtyczce z prądu ? Jak tak, to masz perpetum mobile ! :confused: Jak na stand b. to daj jakiś wygodny dodatkowy wyłącznik sieciowy i po sprawie.
 
Do góry