LG 42LE8500 czy dobry wybór

darekkor

New member
planuję na święta zakup tv do 42cali kwota max 4.000zł.Czy ten tv jest godny polecenia lub może ktoś zna lepszy w tej cenie. odległość od tv 2-2.5m większość kanałów sd kilka hd . oglądam filmy divx dzięki pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
planuję na święta zakup tv do 42cali kwota max 4.000zł.Czy ten tv jest godny polecenia lub może ktoś zna lepszy w tej cenie. odległość od tv 2-2.5m większość kanałów sd kilka hd . oglądam filmy divx dzięki pozdrawiam

Witam. Choć nie podajesz warunków w jakich będziesz oglądał programy telewizyjne , wybór Twój
jest jak najbardziej trafny . Według mojego skromnego zdania model ten jest godny polecenia , bardzo dobry obraz , gorszy dźwięk , energooszczędny.

Pozdrawiam , :)

accu
 

maciekmm

Member
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem 55LE8500 . Po przeczytaniu dosc sporej ilosci opinii zmartwily mnie odbicia i co za tym idzie bardzo slaba powloka antyrefleksyjna tego TV. Czy jest az tak zle?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem 55LE8500 . Po przeczytaniu dosc sporej ilosci opinii zmartwily mnie odbicia i co za tym idzie bardzo slaba powloka antyrefleksyjna tego TV. Czy jest az tak zle?

Witam. Powinieneś sam manualnie przekonać się czy obraz prezentowany przez telewizor firmy Lg 55"LE8500 Tobie odpowiada , a nie sugerować się samymi opiniami , które nie zawsze oddają rzeczywiste zalety i wady danego modelu telewizora. Przy wielkości 55" istotne ponadto są Twoje warunki oglądania gdzie mieszkasz. (wielkość pomieszczenia , jego nasłonecznienie , odległość do telewizora itp):kom:

Pozdrawiam , :)

accu
 

czaszkomor

New member
planuję na święta zakup tv do 42cali kwota max 4.000zł.Czy ten tv jest godny polecenia lub może ktoś zna lepszy w tej cenie. odległość od tv 2-2.5m większość kanałów sd kilka hd . oglądam filmy divx dzięki pozdrawiam

Kumpel kupił ten model i działa naprawdę doskonale. Co prawda słyszałem opinię, że najlepszą serią telewizorów LG jest seria LH7000, ale nie wiem na ile to prawda. Ja używam LD650 i też jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem bardzo dobry wybór (Twój) jak za te pieniądze.
 
Do góry