LG 42ld650 podłączenie do komputera

grell

New member
Witam, mam do was jedno proste pytanie na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Czy dzięki dlna w tym tv można podłączyć do niego bezpośrednio komputer za pomocą kabla ethernetowego? Czy uzyskam w ten sposób dostęp do plików na komputerze i internetu czy może potrzebny jest do tego router?
 

nus

New member
A może jakieś konkrety co i jak z czym ? Forum jest po to aby dzielić się wiedzą , ułatwić nam korzystanie z opcji tego TV które są ogromnie, a o których istnieniu użytkownik po prostu nie wie .
 

lizak00

New member
Witam, mam do was jedno proste pytanie na które nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Czy dzięki dlna w tym tv można podłączyć do niego bezpośrednio komputer za pomocą kabla ethernetowego? Czy uzyskam w ten sposób dostęp do plików na komputerze i internetu czy może potrzebny jest do tego router?

Jeżeli masz router to wpinasz kabel do routera i telewizora w kompie wgrywasz Nero MediaHome4 i automatycznie telewizor widzi wszystkie twoje udostępnione pliki.
Wszystko jest dobre ale LG odtwarza z kompa tylko te filmy na które ma kodeki.

Ja mam pytanie czy da się za pomocą DLNA i routera przełączyć obraz z kompa na telewizor bo kablem wiem że się da.
 
Do góry