Lg 42ld550

cichy777

New member
Szukam opinii na temat tego lcd bo jakoś do tej pory nie znalazłem. Cena w euro rtv agd 2590zł

Ewentualnie szukam jakiejś alternatywy>>Wymagania:

LCD raczej
Full HD
40-42 cale
100Hz lub wiecej
jak najtańszy max 3000

DZIĘKI
 

voytecc

New member
Hej

A co powiesz na 42lf2500 za 1699zł w media expert od jutra... tylko nic o nim nie mogę znaleźć założyłem już watek czy ktoś coś o nim wie wiecej..pozdr
 

dziejus

New member
Szukam opinii na temat tego lcd bo jakoś do tej pory nie znalazłem. Cena w euro rtv agd 2590zł

Ewentualnie szukam jakiejś alternatywy>>Wymagania:

LCD raczej
Full HD
40-42 cale
100Hz lub wiecej
jak najtańszy max 3000

DZIĘKI

Od wczoraj stoi w domu.Kupilem go ponieważ ma 100 hz oraz trumotion z plynną regulacją judderu i bluru oraz jak dla mnie atrakcyjną ceną za te bajerki.Bajerki te byly mi potrzebne ponieważ oglądam przeważnie tylko mecze pilki noznej oraz sport.Od nie dawna jestem posiadaczem dekodera cyfry Pace HD więc musialem coś szybko kupić przd zbliżającymi się Derbami Europy Real-Barca.
Mecze w Hd rewelacja coś pięknego zero jakichkolwiek smug lub smużenia lecącej pileczki.Wszystkie kanaly HD wyglądają świetnie.Filmy w telewizji oglądam bardzo rzadko ponieważ mam oddzielny pokój przystosowany pod kino domowe z projektorem , dvd i calą aparaturą audio no i ekran 100 cali więc sami rozumiecie ;) . Z czystym sumieniem polecam maniakom sportu z sygnalem HD natomiast z sygnalem SD stare dobre CRT ponieważ uważam że lcedeki lub plazmy nie nadają się do sygnalu SD chyba że oglądamy 32 cale z 4-5 metrów.
Pozdrowienia
 

paul_pivo

New member
Szukam opinii na temat tego lcd

DZIĘKI

Od wczoraj posiadam LG 42LD550. Pierwszy dzień użytkowania bez zastrzeżeń. Sporo gniazd wejść (między innymi USB), OBRAZ Z ANALOGOWEJ TV bardzo dobry. Z 3 metrów na zdecydowanej większości kanałów nie widać pikseli. DVD ani BD jeszcze nie było, o tym napisze jak zakupie odtwarzacz. Jedynym minusem jest nie odtwarzanie podstawowych plików filmowych z USB. Jak dla mnie to jedyny zauważalny minus.
 

skitmen

New member
Witam. Mam pytanie. Mam ten TV od wczoraj i nie radzę sobie z jednym. Jak ustawić rozrzielczość full hd w laptopie i puścić sygnał po RGB/VGA. Mam grafikę GeForce. Dodałem rozdzielczość dostosowaną 1920x1080x60Hz i działa, ale obraz jest bardzo ściśnięty (autodopasowanie nie pomaga). Gdzieś w amerykańskiej (ściągniętej z netu) instrukcji przeczytałem, że odświeżanie ma być ustawione na 59,93Hz, tylko jak takie ustawić? :( POMOCY!
 
Do góry